چهارشنبه 27 تير 1397 - 5 ذي القعده 1439 - 18 ژولاي 2018
صفحه اصلي/اخبار فناوري

حل مشکل کیفیت نامناسب اینترنت مخابرات/فسخ قرارداد اینترنت نامحدود

معاون شرکت مخابرات مطرح کرد؛

حل مشکل کيفيت نامناسب اينترنت مخابرات/فسخ قرارداد اينترنت نامحدود

داوود زارعيان در گفتگو با خبرنگار مهر، درخصوص مساله عدم کيفيت سرويس اينترنت نامحدود برخي مشترکان شرکت مخابرات ايران، تنها راه حل اين مشکل را تغيير مدل قرارداد دريافت اين سرويس عنوان کرد.

وي با بيان اينکه بيشترين گزارشهاي واصله از نارضايتي مشترکان اينترنت مخابرات مربوط به استان تهران است، گفت: اين نارضايتي مربوط به مشترکان اينترنت نامحدود مخابرات است که قراردادهاي قديمي با مخابرات دارند و سرعت اينترنت دريافتي شان ۱۲۸ کيلوبيت، ۲۵۶ و ۵۱۲ کيلوبيت است.

معاون شرکت مخابرات ايران افزود: درصورتيکه اين قراردادهاي قديمي تغيير کند، کيفيت سرويس دريافتي مشترکان بالا مي رود. هم اکنون در ساير استانها، اغلب مشترکان داراي قرارداد سرويس جديد با مخابرات هستند و تنها در تهران با اين عدم رضايت از سوي کاربران مواجه هستيم.

زارعيان با بيان اينکه هم اکنون ۴۳ هزار مشترک مخابرات در تهران از اينترنت با حجم نامحدود و با سرعت ۱۲۸ کيلوبيت بر ثانيه استفاده مي کنند، ادامه داد: در همين حال ۲۹۴ هزار مشترک داراي موافقتنامه دريافت اينترنت ۲۵۶ کيلوبيتي از مخابرات هستند. اين درحالي است که هم اکنون مخابرات امکان واگذاري اينترنت با سرعت ۲ تا ۱۶ مگابيت برثانيه را دارد.

وي با ارائه پيشنهاد تغيير قرارداد اين مشترکان براي دريافت اينترنت با سرعت بالاتر، گفت: مشترکان مخابرات بايد اينترنت حجمي اما با سرعت مناسب انتخاب کنند تا مشکل نارضايتي از کيفيت اين سرويس حل شود.

معاون شرکت مخابرات ايران ادامه داد: طبق بررسي هاي انجام شده، ۹۰ درصد مشترکان ناراضي اينترنت مخابرات، داراي قراردادهايي از گذشته هستند که طبق آن اينترنت نامحدود با سرعت پايين دريافت کرده اند.

وي با بيان اينکه اينترنت با سرعت ۱۲۸، ۲۵۶ و حتي ۵۱۲ کيلوبيت منقضي شده است، گفت: سرويس اينترنت نامحدود مخابرات در آن زمان براي اين سرعت بوده و هم اکنون مشترکان با مراجعه به مخابرات مي توانند قراردادهاي قديمي اينترنت نامحدود را فسخ کنند تا مشکلشان رفع شود.

تعداد بازديد:210 آخرين تغييرات:96/04/10
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر