دوشنبه 1 مرداد 1397 - 10 ذي القعده 1439 - 23 ژولاي 2018
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

محدودیتی در حمایت از طرح های دانش بنیان سیستان وبلوچستان نداریم

معاون رئيس‌جمهور:

محدوديتي در حمايت از طرح هاي دانش بنيان سيستان وبلوچستان نداريم

زاهدان - معاون علمي و فناوري رئيس جمهور گفت: هيچ محدوديتي براي حمايت از نخبگان و طرح هاي دانش محور در استان سيستان و بلوچستان وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، سورنا ستاري ظهر امروز در جلسه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان سيستان و بلوچستان اظهار داشت: در حوزه آب در کشور پروژه هاي مختلفي را اجرايي کرده ايم و اين آماده گي را داريم تا در بخش هاي مختلف دانش بنيان و همچنين پروژه هاي دريايي و آبي در استان سيستان و بلوچستان طرح هايي را اجرا کنيم تا اثرات کم آبي را کاهش دهد.

وي افزود: از همين رو تفاهم نامه اي در بخش آ ب به امضاء رسيده که به موجب آن شاهد دستاوردهاي خوبي در ماه هاي آينده در استان سيستان و بلوچستان خواهيم بود.

وي با اشاره به اينکه همچنين بنياد نخبگان مي تواند در زمينه تکنولوژي آب در استان فعاليت کند، تصريح کرد: نخبگاني که در زمينه فناوري گياهان دارويي ايده هايي نو داشته باشند مورد حمايت قرار مي گيرند.

معاون علمي و فناوري رئيس جمهور خاطر نشان کرد: سيستان و بلوچستان ظرفيت هاي فراواني در بخش کشاورزي، گياهان دارويي و منابع آبي دارد زيرا با بکار گيري هر کدام از آنها در بخش فناوري و دانش هاي نوين حرف هاي زيادي براي گفتن وجود دارد.

وي گفت: مردم استان سيستان و بلوچستان مي توانند با استفاده از ظرفيت هاي مختلف از جمله صنايع دستي به تجارت و کسب و کارهاي بزرگ اقدام کنند.

تعداد بازديد:158 آخرين تغييرات:96/04/11
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر