شنبه 2 تير 1397 - 9 شوال 1439 - 23 ژوئن 2018
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

اسماعیل عبادی: سهمیه فینال فینالیست های جام جهانی را کسب می‌کنم

حريف فينالم در لهستان ۵۰ مدال داشت؛

اسماعيل عبادي: سهميه فينال فيناليست هاي جام جهاني را کسب مي‌کنم

کماندار کامپوند ايران با اشاره به در پيش بودن مرحله آخر جام جهاني، گفت: مي‌خواهم به عنوان يکي از هشت نفر برتر مجموع چهار مرحله اين رقابت ها، راهي فينال فيناليست‌ها شوم.

اسماعيل عبادي در گفتگو با خبرنگار مهر، با تأکيد بر اينکه مدال نقره اش در بازي هاي جهاني لهستان اولين مدال تير وکمان ايران در اين بازي ها به حساب مي آيد، گفت: تير و کمان ايران صاحب مدال مسابقات جام جهاني است خود من مدال نقره اين رقابت ها را در اختيار دارم اما اين اولين بار بود در بازي هاي جهاني که ويژه رشته هاي غيرالمپيکي است مدال گرفتيم.

اين کماندار کامپوند کشورمان با تأکيد بر اينکه بازي هاي جهاني لهستان با حضور بهترين هاي دنيا برگزار شد تصريح کرد: ۱۰ نفر برتر رنکينگ جهاني تير و کمان در اين رقابت ها حضور داشتند. علاوه بر اين ۲۴ نفر هم به صورت قاره اي سهميه بازي ها را کسب کرده بودند. مي توان گفت تقريباً مدعيان قهرماني و کمانداران داراي رنکينگ بالا در لهستان حضور داشتند. اگر نگاهي گذرا هم به نتايج مرحله مقدماتي يا حذفي داشته باشيم متوجه مي شويم که سطح رکوردها چقدر بالا بود.

وي که بعد از کسب جايگاه هفتم در مرحله مقدماتي و قرعه استراحت در دور نخست حذفي، کمانداري از السالوادور را از پيش رو برداشت گفت: در اين ديدار با نتيجه ۱۵۰ بر ۱۴۸ پيروز شدم سپس کماندار هلند که رکوردار جهان است را با نتيجه ۱۴۷ بر ۱۴۶ شکست دادم، براي ديدارهاي نيمه نهايي زمين مسابقات عوض شد و کلاً سطح مسابقات تا حدي پايين آمد. در اين مرحله با حريف دانمارکي خودم در وقت قانوني در امتياز ۱۴۳ مساوي شدم اما در تير طلايي وي را شکست دادم.

عبادي که در فينال بازي هاي جهاني لهستان مقابل کماندار ديگري از دانمارک شکست خورد و به عنوان نايب قهرماني اين مسابقات دست يافت، خاطرنشان کرد: «هانسن» حريفم در اين مرحله بود که حدود ۵۰ مدال جهاني در اختيار دارد وي در بالاترين سطح مسابقات تير و کمان حضور متوالي داشت، رقابتم با او راحت انجام شد اما واقعاً سطح وي بالاتر از من بود و به همين دليل نتوانستم عملکردي به اندازه کسب پيروزي داشته باشم.

ملي پوش تير و کمان ايران که در بخش ميکس بازي هاي جهاني لهستان همراه با پريسا براتچي با حريفان خود رقابت کرد اما در مرحله اول حذفي، حذف شد درخصوص نتايج اين مرحله اظهار داشت: بعد از اينکه در مرحله مقدماتي ميکس جايگاه هفتم را کسب کرديم، در اولين ديدار مقدماتي با تيم ميکس کلمبيا روبرو شديم که «لوپز» رکوردار بانوان جهان و صاحب رنکينگ اول جهان را در اختيار داشت. رقابت با چنين تيمي سخت بود، کسب نتيجه غير ممکن نبود اما خيلي سخت بود و ما نتوانستيم از عهده آن بربياييم.

اسماعيل عبادي با يادآوري اينکه هفته آينده بايد همراه با پريسا براتچي براي حضور در مرحله چهارم و آخر جام جهاني به آلمان سفر کند خاطرنشان کرد: به دليل مشکلات مربوط به صدور ويزا در يک مرحله اين رقابت ها که آمريکاميزباني آن را عهده دار بود شرکت نکرديم اما در مسابقات برگزار شده در ترکيه و چين حاضر بوديم شخصا در اين مسابقات نتايج خوبي گرفتم، هشت نفر برتر مجموع چهار مرحله جام جهاني به فينال فيناليست ها راه پيدا مي کند و من فکر مي کنم در مسابقات آلمان بتوانم اين سهميه را بگيرم. در واقع با اين هدف در رقابت ها حاضر مي شوم.

تعداد بازديد:180 آخرين تغييرات:96/05/15
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر