شنبه 2 تير 1397 - 9 شوال 1439 - 23 ژوئن 2018
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

دستگیری ۸قاچاقچی و توقیف یک‌ میلیارد ریال کالای قاچاق درایرانشهر

جانشين انتظامي ايرانشهر خبر داد:

دستگيري ۸قاچاقچي و توقيف يک‌ ميليارد ريال کالاي قاچاق درايرانشهر

زاهدان - جانشين انتظامي ايرانشهر از دستگيري ۸ قاچاقچي و توقيف بيش از يک ميليارد ريال انواع کالاي قاچاق در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري مهر به‌ نقل از روابط‌عمومي نيروي انتظامي سيستان و بلوچستان، سرهنگ غلامرضا نورا اظهار داشت: ماموران يگان تکاوري ۱۱۲ شهرستان ايرانشهر حين گشت‌زني هدفمند در محورهاي مواصلاتي در راستاي مبارزه با قاچاق کالا و با هدف جلوگيري از هدر رفت سرمايه‌هاي ملي، به ۸دستگاه خودرو مشکوک شده و جهت بررسي بيشتر آنها را متوقف کردند.

جانشين انتظامي شهرستان ايرانشهر افزود: ماموران در بازرسي از اين خودروها انواع کالاي قاچاق شامل لوازم خانگي، احشام، انبه، برنج خارجي، البسه، مواد غذايي و لوازم آرايشي بهداشتي به ارزش يک ميليارد و ۳۵ ميليون ريال را کشف کردند.

وي با اشاره به دستگيري ۸ قاچاقچي و توقيف ۷ دستگاه خودرو در اين رابطه تصريح کرد: قاچاقچيان پس از تشکيل پرونده مقدماتي جهت سير مراحل قانوني تحويل مقامات قضائي شدند.

نورا خاطرنشان کرد: نيروي انتظامي با تلاش شبانه‌روزي کليه کارکنان با پديده شوم قاچاق که به توليدات داخلي و اقتصاد کشور ضربه وارد مي‌کند با تمام توان مقابله و عرصه را بر قاچاقچيان تنگ خواهد کرد.

تعداد بازديد:140 آخرين تغييرات:96/05/15
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر