یکشنبه 15 تير 1399 - 13 ذي القعده 1441 - 5 ژولاي 2020
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

دستگیری ۲۷ نفر از عناصر داعش توسط وزارت اطلاعات/ کشف تعدادی سلاح

در اطلاعيه اي اعلام شد؛

دستگيري ۲۷ نفر از عناصر داعش توسط وزارت اطلاعات/ کشف تعدادي سلاح

روابط عمومي وزارت اطلاعات در اطلاعيه اي از دستگيري ۲۷ نفر از عناصر گروهک تروريستي داعش در آستانه تحليف رياست جمهوري اسلامي ايران خبر داد.  

به گزارش خبرگزاري مهر، روابط عمومي وزارت اطلاعات در اطلاعيه اي از دستگيري ۲۷ نفر از عناصر گروهک تروريستي داعش در آستانه تحليف رياست جمهوري اسلامي ايران خبر داد.

متن اين اطلاعيه به شرح زير است:

«تحت عنايات حضرت وليعصر(عج) و همزمان با دهه مبارک کرامت و در آستانه ي تحليف رياست جمهوري اسلامي ايران، سربازان گمنان امام زمان (عج) موفق شدند، يک گروه تروريستي وابسته به داعش که قصد انجام اقدامات تروريستي در استان هاي عمقي و شهرهاي مذهبي کشور را داشت؛ طي سلسله عمليات ترکيبي اطلاعاتي شناسايي و قبل از هرگونه اقدام به همراه سلاح و مهمات بازداشت نمايند.

بحمداله در اين عمليات که در تبادل اطلاعاتي با يکي از سرويس هاي منطقه اجرايي گرديد؛ از اين گروهک تروريستي، تعدادي سلاح جنگي کشف و ضبط گرديد.

تروريست ها تلاش داشتند اقلام فوق را با اختفا در لوازم خانگي به کشور منتقل نمايند. در اين خصوص ۱۰ نفر در مرکز هدايتي اين گروه در آنسوي مرزها و ۱۷ نفر نيز در داخل کشور بازداشت شدند.

شايان ذکر است مقرر بوده ۵ نفر از دستگير شدگان عمليات داخل کشور را انجام داده و بقيه به عنوان عناصر تدارکاتي و پشتيباني کننده گروه ايفاي نقش نمايند.»

تعداد بازديد:448 آخرين تغييرات:96/05/17
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر