جمعه 16 خرداد 1399 - 13 شوال 1441 - 5 ژوئن 2020
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

ورود ۳۰ هزار زائر پاکستانی از مرز میرجاوه به کشور

معاون استاندار سيستان و بلوچستان خبر داد:

ورود ۳۰ هزار زائر پاکستاني از مرز ميرجاوه به کشور

زاهدان - معاون امنيتي و انتظامي استاندار سيستان و بلوچستان گفت: امسال حدود ۳۰ هزار زائر پاکستاني به مقصد عتبات عاليات از مرز ميرجاوه وارد کشور مي شوند.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از روابط عمومي استانداري سيستان و بلوچستان، معاون امنيتي و انتظامي استاندار سيستان و بلوچستان در جلسه برنامه ريزي ستاد اربعين استان جهت ميزباني از زائران پاکستاني گفت: پيش بيني مي شود امسال حدود ۳۰ هزار زائر پاکستاني به مقصد عتبات عاليات از مرز ميرجاوه وارد کشور شوند که تاکنون حدود ۱۵ دستگاه اتوبوس بدين منظور وارد استان شده است.

علي اصغر ميرشکاري افزود: استان سيستان و بلوچستان به دليل همجواري با کشور پاکستان، هر ساله ميزبان چندين هزار زائر پاکستاني است که به منظور سفر به کربلاي معلي و مشهد مقدس از مرز ميرجاوه وارد اين استان مي شوند.

وي اظهار داشت: زائران کشور پاکستان پس از ورود به ايران در زائرسراي پايانه مرزي ميرجاوه ، اقامت نموده و از خدمات اين زائرسرا استفاده مي کنند. ميرشکاري تصريح کرد: علاوه بر ارائه خدمات اقامتي و تغذيه اي در اين زائرسرا ، اهداي بسته هاي فرهنگي ، مراقبت هاي بهداشتي از جمله ويزيت پزشک و ارائه داروهاي اورژانسي و واکسيناسيون زائران در محل اين زائرسرا انجام مي شود.

تعداد بازديد:460 آخرين تغييرات:96/05/21
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر