چهارشنبه 28 شهريور 1397 - 9 محرم 1440 - 19 سپتامبر 2018
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

توهین بی‌شرمانه کاپیتان سابق الهلال به علی دایی/ سیلی محکمی زدیم!

«عربستان به تو فوتبال را ياد داده»

توهين بي‌شرمانه کاپيتان سابق الهلال به علي دايي/ سيلي محکمي زديم!کاپيتان پيشين تيم الهلال عربستان بعد از برد اين تيم مقابل پرسپوليس صحبتهاي عجيبي را عليه علي دايي مطرح کرد و گفت: بازيکنان ما سيلي محکمي به تو و بازيکنان ايران زدند!

به گزارش خبرنگار مهر، علي دايي بعد از برد تيم فوتبال پرسپوليس برابر الاهلي عربستان در ليگ قهرمانان آسيا و صعود به مرحله نيمه نهايي گفته بود نماينده ايران مي تواند الهلال را هم شکست بدهد و به فينال آسيا برسد.

بعد از باخت سرخپوشان ايران مقابل الهلال در مرحله نيمه نهايي و شکست سنگين برابر نماينده عربستان، «صالح النعيمه» در مصاحبه اي سراسر توهين، به علي دايي حمله کرد و آقاي گل فوتبال جهان را فردي دانست که با اين صحبتها به دنبال مطرح کردن خودش بوده است!

النعيمه در واکنش به اظهارات دايي که گفته بود پرسپوليس قادر به شکست الهلال و صعود به فينال است، گفت: به نظر مي رسد که دايي مدتي از انظار دور بوده است و با اظهارنظر عليه الهلال به دنبال مطرح شدن در رسانه ها بوده است. او يا نمي داند و يا نمي خواهد بداند که الهلال چه تيمي است!

وي خطاب به دايي گفت: اي مفلس! آيا نمي داني که طي سال هاي گذشته اين فوتبال عربستان بوده است که به تو و امثال چگونه بازي کردن در مستطيل سبز را آموخته است!

او افزود: دايي تو ميداني که در قاره آسيا چه کسي سروري مي کند. بازيکنان الهلال در شهر ابوظبي حماسه بزرگي را خلق کردند و سيلي محکمي به تو و به بازيکنان کشورت زدند؛ سيلي که اثر آن تا چند سال آينده هم باقي خواهد ماند.

النعيمه گفت: اگر شما به نيمه نهايي جام قهرمانان آسيا صعود کرديد، دليلش پيروزي اتفاقي بود که برابر الأهلي به دست آورديد و در آن روز، الاهلي زياد سرحال نبود. در هرگونه مواجهه آينده الهلال و پرسپوليس نيز اين الهلال خواهد بود که شکست سنگين ديگري را به تيم ايراني تحميل خواهد کرد.

وي درباره ديدار پرسپوليس و الهلال هم عنوان داشت : نتيجه فوق العاده اي رقم خود که البته شگفت انگيز و دور از انتظار نبود. اما در آينده کار سخت تر مي‌شود، با اين حال الهلال از هيچکس جز خودش نمي ترسد.

النعيمه افزود: نبايد نتيجه تاريخي که در ديدار الهلال و پرسپوليس حاصل شد، ما را فريب دهد چراکه بدون شک اين تيم ايراني در بازي برگشت براي از بين بردن شيريني صعود الهلال به فينال بازي ها، وارد ميدان خواهد شد.

تعداد بازديد:524 آخرين تغييرات:96/07/05
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر