چهارشنبه 28 شهريور 1397 - 9 محرم 1440 - 19 سپتامبر 2018
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

توزیع بیش از ۱۱ هزار بسته حمایتی میان دانش‌آموزان منطقه سیستان

به همت قرارگاه عملياتي شهيد هراتي صورت گرفت:

توزيع بيش از ۱۱ هزار بسته حمايتي ميان دانش‌آموزان منطقه سيستان

زابل - فرمانده قرارگاه عملياتي شهيد هراتي سپاه در منطقه سيستان گفت: به منظور کمک به دانش آموزان بي بضاعت و کم بضاعت ۱۱ هزار و ۵۰۰ بسته حمايتي در بين دانش آموزان منطقه سيستان توزيع شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ پرويز آبسالان ظهر امروز در نشست خبري با اصحاب رسانه منطقه سيستان اظهار داشت: در آستانه سال تحصيلي جديد و در راستاي توسعه عدالت اجتماعي توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و با لطف و توجه خداوند متعال و در ادامه راه سردار شهيد شوشتري در يک اقدام شايسته و خدا پسندانه و با محوريت قرارگاه عملياتي شهيد هراتي سيستان براي کمک به دانش آموزان محروم منطقه سيستان بسته فرهنگي شامل لباس فرم، کيف و نوشت افزار به دانش آموزان اهدا شد.

وي بابيان اينکه يک هزار دست لباس فرم مدرسه و بيش از ۱۱ هزار نوشت افزار بين دانش آموزان محروم منطقه سيستان توزيع شد، افزود: در همين راستا اعتباري بالغ بر ۴ ميليارد و هفتصد ميليون ريال هزينه شد.

فرمانده قرارگاه عملياتي شهيد هراتي خاطر نشان کرد: هدف اصلي ما از اجراي اين طرح کمک به خانواده هاي کم بضاعت که توان مالي براي فراهم کردن امکانات تحصيلي فرزندانشان را ندارند، بود.

وي گفت: کمک وياري به مستضعفان و نيازمندان علاوه بر تقويت روحيه ايثار و گذشت و جلب رضايت پروردگار متعال از راهکارهاي اساسي جهت شاد زيستن و با نشاط بودن است.

وي ادامه داد: ساخت مدرسه، خانه محرومين، حسينيه و خانه عالم و همچنين اجراي پروژه هاي کارآفريني و اشتغالزايي با هدف ترويج اقتصاد مقاومتي از جمله ديگر فعاليت هاي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در استان سيستان و بلوچستان است.

تعداد بازديد:241 آخرين تغييرات:96/07/12
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر