یکشنبه 15 تير 1399 - 13 ذي القعده 1441 - 5 ژولاي 2020
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

ایران برنامه های دفاعی موشکی را حق مسلم خود می داند

بهرام قاسمي:

ايران برنامه هاي دفاعي موشکي را حق مسلم خود مي داند

سخنگوي وزارت خارجه ادعاي منتشره از سوي خبرگزاري رويترز مبني بر آمادگي ايران براي مذاکره در خصوص جنبه هايي از برنامه دفاعي موشکي خود را به شدت تکذيب کرد.

به گزارش خبرگزاري مهر، بهرام قاسمي سخنگوي وزارت امور خارجه ادعاي منتشره از سوي خبرگزاري رويترز مبني بر آمادگي ايران براي مذاکره در خصوص جنبه هايي از برنامه دفاعي موشکي خود را به شدت تکذيب کرد و افزود: جمهوري اسلامي ايران بارها در مواضع علني و ديدارهاي ديپلماتيک با مقامات خارجي همانند مصاحبه ها و ديدارهاي هاي انجام شده توسط وزير امور خارجه در سفر اخيرشان به نيويورک، بر غير قابل مذاکره بودن برنامه هاي دفاعي خود تاکيد کرده است و آن را مغاير قطعنامه ۲۲۳۱ نمي داند.

سخنگوي وزارت امور خارجه تاکيد کرد: ايران برنامه هاي دفاعي موشکي را حق مسلم خود دانسته که قطعا در چارچوب برنامه ها و راهبردهاي دفاعي، متعارف و تعيين شده خود ادامه خواهد داد.

قاسمي در پايان مجددا تصريح کرد که وزير امور خارجه کشورمان در حاشيه نشست امسال مجمع عمومي سازمان ملل متحد بر اين نکته در تمامي ديدارها و گفتگوهاي خصوصي همانند مصاحبه هاي شان با رسانه هاي بين المللي تاکيد کرده اند.‌

تعداد بازديد:449 آخرين تغييرات:96/07/15
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر