چهارشنبه 30 آبان 1397 - 13 ربيع الاول 1440 - 21 نوامبر 2018
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

تساوی تیم ملی ایران با میزبان جام‌جهانی/ روسیه سنگ محک خوبی بود

در ديداري تدارکاتي رقم خورد؛

تساوي تيم ملي ايران با ميزبان جام‌جهاني/ روسيه سنگ محک خوبي بود

تيم ملي فوتبال ايران که خود را براي حضور در جام جهاني آماده مي کند در دومين ديدار تدارکاتي اين مسير برابر تيم ملي روسيه به تساوي دست پيدا کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، شاگردان کارلوس کي روش که در نخستين ديدار آماده سازي خود براي حضور در جام جهاني برابر توگو به برتري دست پيدا کرده بودند، شامگاه امروز سه شنبه در دومين بازي تدارکاتي به مصاف ميزبان جام جهاني رفتند و به تساوي يک به يک دست يافتند.

عليرضا بيرانوند، سيد جلال حسيني، مرتضي پورعلي گنجي، وريا غفوري، احسان حاج صفي، اميد ابراهيمي، سعيد عزت اللهي، وحيد اميري، عليرضا جهانبخش، مهدي طارمي و سردار آزمون يازده بازيکني بودند که اين ديدار را براي ايران شروع کردند و در نيمه دوم روزبه چشمي، سامان قدوس، احمد عبدالله زاده و اکبر ايماني هم وارد زمين شدند.

هر چند در نيمه اول گلي از دروازه ها عبور نکرد اما اکثر زمان بازي در اختيار تيم ملي روسيه بود و ميزبان جام جهاني مالکيت توپ را در اختيار داشت اما نتوانست موقعيت خطرناکي را روي دروازه ايران ايجاد کند.

شاگردان کارلوس کي روش هم هر چند تمرکزشان را روي دفاع گذاشته بودند اما نيم نگاهي هم به ضد حملات داشتند و صاحب چند موقعيت هم شدند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند تا در نهايت نيمه اول با تساوي بدون گل به پايان برسد.

نيمه دوم براي ايران کمي بهتر از نيمه نخست بود. موقعيت هاي گلزني کشورمان بيشتر از حريف بود اما تنها يکبار توانستيم از اين موقعيت استفاده کنيم. در دقيقه ۵۹ نفوذ خوب مهدي طارمي داخل محوطه جريمه و ارسال عرضي توپ براي سردار آزمون باعث شد اين بازيکن دروازه را باز کند.

بعد از اين گل روسيه که مالکيت بيشتري بر توپ و زمين داشت بر حملاتش افزود و سرمربي اين تيم نيز چند تعويض انجام داد و مرکز ميدان را در اختيار گرفت. اين تغييرات در دقيقه ۷۴ جواد داد و ديميتري پلوف دروازه بيرانوند را باز کرد.

در ادامه روسيه فشار زيادي براي رسيدن به گل برتري آورد اما نتوانست از دفاع خوب ايران عبور کند و اين بازي در نهايت با تساوي يک به يک به پايان رسيد.

تعداد بازديد:253 آخرين تغييرات:96/07/19
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر