یکشنبه 29 مهر 1397 - 11 صفر 1440 - 21 اكتبر 2018
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

ترامپ اهداف رژیم صهیونیستی را دنبال می کند

مقدم فر در گفتگو با مهر:

ترامپ اهداف رژيم صهيونيستي را دنبال مي کند

مشاور فرهنگي رسانه اي فرمانده کل سپاه گفت: تنها حاميان سخنان ضدايراني ترامپ رژيم جعلي صهيونيستي و آل سعود بودند اين نشان مي دهد ترامپ در اين مواضع اش اهداف اسرائيل را دنبال مي کند.

محمدرضا مقدم فر مشاور فرهنگي و رسانه اي فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در گفتگو با خبرنگار مهر، درخصوص سخنان دونالد ترامپ رئيس جمهور آمريکا، گفت: يکي از مزيت هاي انقلاب اسلامي اين است که دشمنان آن به خواست خدا از احمق ترين ها هستند و سخنان و مواضعي که مي گيرند مخالف اهدافي است که در سياست خارجه شان دنبال مي کنند.

وي افزود: سخنان ترامپ حماقت بسيار بزرگي بود که فرصت هاي فراواني را براي جمهوري اسلامي ايران ايجاد کرد. ترامپ در سخنانش تنها به يک نهاد يا گروه خاص اهانت نکرد بلکه او به تمامي ملت ايران توهين کرد و نشان داد که دشمني آنها با مردم ايران است نه يک سازمان خاص.

مشاور فرهنگي و رسانه اي فرمانده سپاه با بيان اينکه سخنان ترامپ کار را براي ما آسان تر کرده است، ادامه داد: اگر مي خواستيم به جهانيان اعلام کنيم که آمريکايي ها چه اهدافي را در سر مي پرورانند بايد هزينه هاي بسياري مي کرديم اما حماقت هاي آنها به راحتي اهداف پشت پرده اي را که داشتند براي ملت ايران و جهانيان آشکار کرد و نشان داد که علي رغم آنچه ادعا مي کنند دوست و خيرخواه ملت ايران نيستند.

مقدم فر با اشاره به دشمني ها و اتهامات واهي سردمداران کاخ سفيد به سپاه پاسداران انقلاب اسلامي اظهار داشت: دليل دشمني هاي آمريکايي ها با سپاه اين است که سپاه پاسداران حافظ امنيت کشور و خدمتگزار ملت شريف ايران است.

وي درباره نقش عربستان سعودي و کشورهاي حامي تروريسم در مواضع ضد ايراني دونالد ترامپ گفت: تنها حاميان سخنان ضدايراني و ضدانساني ترامپ رژيم جعلي صهيونيستي و آل سعود بودند. اين نشان مي دهد ترامپ در اين مواضع اش اهداف اسرائيل را دنبال مي کند و از سوي ديگر پشتيباني مالي سعودي ها وجود دارد.

مشاور فرهنگي و رسانه اي فرمانده سپاه پاسداران اضافه کرد: اگر دشمنان انقلاب اسلامي هدفي غير از سپاه پاسداران را انتخاب مي کردند، مي بايست تعجب مي کرديم. سپاه تمامي سناريوهاي آمريکا، اسرائيل و رژيم هاي مرتجع منطقه اي را با شکست مواجه کرده است. داعش که به اعتراف خود ترامپ، ساخته و پرداخته دست امريکا و حاميانش در منطقه است با خواست جمهوري اسلامي و حضور مقتدرانه سپاه در ميدان مبارزه با اين گروه هاي تروريستي با شکست و نابودي روبرو شده است.

مقدم فر افزود: سپاه پرچمدار مبارزه با گروه هاي تکفيري و تروريستي از جمله داعش است که موجب شده امنيت و آرامش به منطقه غرب آسيا برگردد. بنابراين مورد هجمه امريکايي ها و رژيم صهيونيستي قرار مي گيرد و اين اقدامات ناشايست و بي خردانه ترامپ کمک بسيار خوبي براي مشخص کردن حقانيت انقلاب اسلامي و اقدامات نجات بخش سپاه پاسداران در مقابله با تروريسم است.

وي اظهار داشت: به اعتقاد من يکي از اتفاقات بسيار مهمي که رخ داده و مي تواند به عنوان فرصت استثنايي مورد بهره برداري قرار گيرد همين سخنان بي خردانه و ابلهانه رئيس جمهور امريکاست. اين سخنان نشان داد دشمنان جمهوري اسلامي ضعيف، خوار و حقير هستند که توانايي روبرويي با ايران اسلامي را ندارند.

مشاور فرهنگي و رسانه اي فرمانده سپاه پاسداران با اشاره به سخنان نتانياهو نخست وزير رژيم جعلي صهيونيستي که بلافاصله بعد از سخنان ترامپ مطرح شد و گفته بود که سخنان ترامپ زمينه ساز جنگ است، گفت: امريکايي ها و ديگر دشمنان انقلاب اسلامي توان مقابله با نظام ما را ندارند، امروز جمهوري اسلامي به يک قدرت جهاني تبديل شده و دشمنان هيچ گاه از جنگ سخت وارد مقابله با ايران نمي شوند.

مقدم فر تاکيد کرد: تمامي توان امريکا همين سخنان بيهوده و نابخردانه اي است که ترامپ در سازمان ملل و چند شب پيش بر عليه ملت ايران بر زبان آورد. مردم ما به خوبي اين عجز و ناتواني دشمنان ايران اسلامي را فهميده و از تهديدات آنها نگراني ندارند.

وي ادامه داد: سخنان ترامپ و مواضعي که هم پيمانان او مي گيرند مقطعي بوده و براي تاثير در اقتصاد کشورمان است، اما اين سخنان و مواضع بسيار به جمهوري اسلامي در سطح منطقه و جهان کمک کرده و موجب روشن شدن افکار عمومي شده است.

مشاور فرهنگي و رسانه اي فرمانده سپاه پاسداران در ادامه با اشاره به بيانيه اي که سه کشور اروپايي بعد از سخنان ترامپ منتشر کردند، اظهار داشت: شما مشاهده کرديد بلافاصله بعد از سخنان رئيس جمهور امريکا سه کشور آلمان، فرانسه و انگليس با انتشار بيانيه اي از امريکا و ترامپ اعلام برائت کردند که اتفاق بسيار بزرگي است. اروپا براي اينکه وجاهت و آبروي خود را حفظ کند از سخنان ترامپ و مواضع ضدبشري او برائت مي جويد.

مقدم فر درباره اينکه آيا مواضع و سخنان ضدايراني ترامپ تاثيري بر عملکرد و حمايت جمهوري اسلامي و سپاه پاسداران از جبهه مقاومت دارد، گفت: بله اين سخنان تاثيرگذار است و با تاثير مثبتي که دارد سپاه را بيش از پيش براي حمايت از مقاومت و مقابله با تروريسم مصمم مي کند و البته نشان مي دهد که حرکت نظام اسلامي و سپاه پاسداران در حمايت از مردم مظلوم منطقه درست بوده و بايد با دقت و سرعت بيشتري اين مسير را ادامه داد.

تعداد بازديد:305 آخرين تغييرات:96/07/25
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر