چهارشنبه 21 آذر 1397 - 4 ربيع الثاني 1440 - 12 دسامبر 2018
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

لغو سفر ملی‌پوشان به‌دلیل بی‌پولی/ تیم ملی تیس‌روی میز نصف شد!

کنار گذاشتن نفرات سوم تا ششم ملي؛

لغو سفر ملي‌پوشان به‌دليل بي‌پولي/ تيم ملي تيس‌روي ميز نصف شد!

سه بازيکن از ترکيب تيم ملي تنيس روي ميز براي حضور در مسابقات بين المللي سوئد و اسپانيا کنار گذاشته شدند تا اين تيم فقط با سه نفر عازم اين مسابقات شود.

به گزارش خبرگزاري مهر، پيش از اين و بر اساس اعلام رسمي فدراسيون تنيس روي ميز قرار بود تيم ملي مردان با ترکيبي متشکل از ۶ بازيکن در مسابقات تور جهاني سوئد و مسابقات اوپن بين المللي اسپانيا شرکت کند اما در نهايت سه بازيکن از اين ترکيب کنار گذاشته شدند.

امين احمديان، ميعاد لطفي و محمد علي روئين تن که در حال حاضر به ترتيب رده هاي چهارم تا ششم رنکينگ ملي تنيس روي ميز کشور را در اختيار دارند بازيکناني هستند که به خاطر مسائل مالي از ترکيب تيم اعزامي به مسابقات سوئد و اسپانيا کنار گذاشته شده اند.

بر اين اساس نوشاد عالميان نفر اول تنيس روي ميز ايران در رنکينگ جهاني همراه با افشين نوروزي و نيما عالميان نفرات اول و دوم رنکينگ ملي کشور ترکيب تيم ملي تنيس روي ميز را براي حضور در رقابت هاي سوئد و اسپانيا تشکيل مي دهند.

مسابقات تور جهاني سوئد ۲۲ تا ۲۸ آبان ماه برگزار مي شود و اول تا پنجم آذرماه نيز زمان برگزاري رقابت هاي اوپن بين المللي اسپانيا اعلام شده است.

تيم ملي تنيس روي ميز با هدايت جميل لطف الله نسبي در اين دو رويداد شرکت مي کند.

تعداد بازديد:304 آخرين تغييرات:96/07/29
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر