یکشنبه 5 خرداد 1398 - 21 رمضان 1440 - 26 مي 2019
صفحه اصلي/اجتماعي(جوانان، خانواده، بانوان و...)

آخرین وضعیت پرونده کرسنت/رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده بنیتا

سرپرست دادگاه کيفري يک مطرح کرد:

آخرين وضعيت پرونده کرسنت/رسيدگي به اتهامات متهمان پرونده بنيتا

سرپرست دادگاه کيفري يک استان تهران آخرين وضعيت پرونده هاي قتل بنيتا، ورمي کمپوست و کرنست را تشريح کرد.  

به گزارش خبرنگار مهر، محسن افتخاري سرپرست دادگاه کيفري يک استان تهران در جمع خبرنگاران از برگزاري نخستين جلسه دادگاه مطبوعات با اعضا جديد خبر داد و گفت: در جلسه هفته آينده ضمن تاليف اعضا به پرونده سايت صراط نيوز و روزنامه شهروند رسيدگي مي‌شود.

افتخاري از ارجاع پرونده ثامن الحجج به دادسرا براي رفع نواقص خبر داد و افزود: کيفرخواست اين پرونده ايراداتي داشت که براي بار دوم به دادسرا ارجاع شد تا ايرادات مد نظر رفع شود.

وي همچنين در رابطه با پرونده قتل بنيتا و اينکه آيا اين پرونده به ديوان عالي کشور ارسال شده است؟ گفت:پرونده به ديوان نرفته است.

به گفته سرپرست دادگاه کيفري يک استان تهران رسيدگي به اتهامات ساير متهمان اين پرونده ادامه دارد و پرونده به دادسرا ارجاع شده است.

وي دربار آخرين وضعيت پرونده ورمي کمپوست گفت ديوان عالي کشور در اين پرونده نقص تحقيقات گرفت و پرونده براي انجام تحقيقات به دادسرا برگشته است و پس از رفع ايرادات پرونده در دادگاه رسيدگي مي‌شود.

به گفته افتخاري از زمان اجرايي شدن جرم سياسي تاکنون هيچ دادگاهي تحت اين ارتباط تشکيل نشده است.

وي درباره رسيدگي به بخشي از پرونده کرسنت در شعبه ۶ دادگاه کيفري يک استان که پيشتر قاضي مدير خراساني از آن خبرداده بود، گفت: در ارتباط با قسمت عمده پرونده پيشتر حکم صادر شده اين بخش يک قسمت جزئي پرونده است که يک الي دو متهم دارد که هنوز حکمي صادر نشده است.

تعداد بازديد:510 آخرين تغييرات:96/08/02
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر