چهارشنبه 21 آذر 1397 - 4 ربيع الثاني 1440 - 12 دسامبر 2018
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

حلاجی: به چه کسی از اتفاقات بازی با گیتی پسند شکایت کنیم؟

به عاليقدر در اصفهان سنگ زدند؛

حلاجي: به چه کسي از اتفاقات بازي با گيتي پسند شکايت کنيم؟

مديرعامل باشگاه تاسيسات دريايي از اتفاقات بازي اين تيم با گيتي پسند انتقاد کرد و گفت: وقتي مهران عاليقدر از سالن بازي خارج شد به سمت او سنگ پرتاب کردند.  

مجيد حلاجي در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره بازي گيتي پسند و تاسيسات دريايي که حواشي مختلفي در پي داشت، گفت: خود من در سالن از نزديک شاهد بازي بودم. در يک صحنه خطايي رخ داد که داور از کنار آن گذشت و سکوها عليه مهران عاليقدر شعار دادند. اين در حالي است که گيتي پسندي ها مدعي بودند عاليقدر از کلمات رکيک استفاده کرده است. به نظرم بي انصافي است بود که راجع به عاليقدر اين حرفها را زدند. او به هيچ عنوان اهل اين حرفها نيست و بازيکن بسيار با اخلاقي است.

وي خاطرنشان کرد: در اصفهان شاهد صحنه هايي بودم که اگر با چشم خودم نمي ديدم، باور نمي کردم. زماني که مهران عاليقدر قصد داشت از سالن خارج شود، ۵۰ نفر دنبالش کرده بودند؛ در حالي که فقط دو مامور براي اسکورت مهران وجود داشت. آيا اين انصاف است؟ چرا هر تيمي که به اصفهان مي رود، همواره با مشکل از سالن خارج مي شود. عاليقدر بازيکن ملي است و سال گذشته هم زحمات زيادي براي گيتي پسند کشيده بود. چرا زحمات او را ناديده مي گيريم؟ از اينکه عاليقدر را آزار و اذيت کردند، ناراحت شدم.

مديرعامل باشگاه تاسيسات تاکيد کرد: ۵۰ نفر دنبال عاليقدر راه افتاده بودند و حتي به سمت او سنگ هم زدند. يکي از اين سنگها به سر عاليقدر هم خورد ولي خدا با او بود که سنگ پرتاب شده، کوچک بود وگرنه اتفاقات تاسف باري رخ مي داد. مسئولان درجه يک فوتسال هم خودشان در سالن بودند. آيا آنها اتفاقات را نديدند؟ آيا نديدند که آن همه بطري و زباله داخل زمين پرتاب شد؟

حلاجي در پاسخ به اين سئوال که آيا قصد شکايت به خاطر اتفاقات رخ داده را نداريد؟ يادآور شد: اتفاقا ديروز صحبت شکايت کردن مطرح شد. سئوال اين است که الان ما بايد به چه کسي شکايت کنيم؟ بايد به کسي شکايت ببريم که خودش در سالن بوده و همه چيز را ديده است؟ همه مسئولان فوتسال در سالن بودند و ديدند چه اتفاقي افتاد؛ ديگر ما بايد چه چيزي بنويسيم. کميته فوتسال بايد اقدام کند. آقاي سليماني (دبير کميته فوتسال) بايد به کميته انضباطي نامه بزند و به اين مسائل رسيدگي کند.

تعداد بازديد:312 آخرين تغييرات:96/08/02
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر