چهارشنبه 21 آذر 1397 - 4 ربيع الثاني 1440 - 12 دسامبر 2018
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

اظهارات غربی‌ها به دلیل بهم خوردن بازی آنها در منطقه است

سردار پاکپور در پاسخ به مهر:

اظهارات غربي‌ها به دليل بهم خوردن بازي آنها در منطقه است

فرمانده نيروي زميني سپاه پاسداران در واکنش به بيانيه سه روز قبل سران سه کشور اروپايي گفت: همه اينها به خاطر آن است که بازي آنها در منطقه بهم خورده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار سرتيپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نيروي زميني سپاه پاسداران ظهر امروز و در حاشيه همايش «ارتشي و سپاهي، يک لشکر الهي» در جمع خبرنگاران و در پاسخ به خبرنگار مهر درباره بيانيه اخير سه کشور اروپايي و ابراز نگراني نسبت به توان موشکي و دفاعي ايران اظهار داشت: خوي استکبار هميشه اينگونه بوده است که و چون ما بازي آنها را در منطقه بهم زده ايم اينها نگران هستند.

وي افزود: توان موشکي و دفاعي ما نيز هيچ گاه قابل مذاکره نيست و ما هميشه نسبت به بالا بردن توان دفاعي خود در ابعاد مختلف شامل زميني، هوايي، دريايي و موشکي همه توان خود را به کار مي گيريم.

گفتني است، سران آلمان، انگليس و فرانسه سه روز پيش با صدور بيانيه اي مشترکي ضمن حمايت از برجام، اعلام کرده بودند که در عين اين حمايت، نسبت به برنامه موشکي و دفاعي ايران نگران هستند و خواستار طراحي برنامه مشترک با آمريکا در اين زمينه شده بودند.

فرمانده نيروي زميني سپاه همچنين درباره برنامه هاي فناورانه مشترک ميان سپاه و ارتش گفت: سپاه و ارتش همواره و در دوره هاي مختلف از جمله در دوران دفاع مقدس و بعد از آن تاکنون با يکديگر متحد بوده اند و همايش هايي از اين قبيل نيز براي اين است که همه دنيا يکپارچگي سپاه و ارتش را بدانند.

سردار پاکپور افزود: سپاه و ارتش در ماموريت هاي مختلف يکپارچگي و در هم تنيدگي بالايي دارند و امروز نيز در همه زمينه ها نيروي زميني ارتش همکاري و هماهنگي کامل داريم. در ابعاد آموزشي، ماموريتي و ساير عرصه ها با يکديگر همکاري تنگاتنگ داريم.

تعداد بازديد:367 آخرين تغييرات:96/08/02
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر