چهارشنبه 21 آذر 1397 - 4 ربيع الثاني 1440 - 12 دسامبر 2018
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

افزایش ۴۰ درصدی کشفیات کالای قاچاق در شهرستان مهرستان

فرمانده انتظامي مهرستان خبر داد:

افزايش ۴۰ درصدي کشفيات کالاي قاچاق در شهرستان مهرستان

زاهدان - فرمانده انتظامي مهرستان از افزايش ۴۰ درصدي کشفيات کالاي قاچاق در مهرماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ اسماعيل منصوري اظهار داشت: فرماندهي انتظامي مهرستان جهت جلوگيري از ورود کالاي قاچاق با افزايش گشت‌زني هدفمند در محورهاي مواصلاتي و افزايش ايست و بازرسي مقطعي موفق به کشف يک ميليارد و ۱۰۰ ميليون ريال کالاي قاچاق در مهرماه سال جاري شدند.

فرمانده انتظامي مهرستان با بيان اينکه يکي ديگر از اولويت‌هاي پليس مبارزه با سارقان و جمع‌آوري معتادان متجاهر است، افزود: اين فرماندهي در اين مدت با اجراي طرح‌هاي ارتقا امنيت اجتماعي در سطح شهرستان موفق به دستگيري ۷۵ معتاد متجاهر و خرده فروش و همچنين کشف تمامي سرقت‌هاي رخ داده حوزه استحفاظي شهرستان شده است.

وي افزود: به منظور جلوگيري از هدر رفتن سرمايه‌هاي ملي، نيروي انتظامي شهرستان موفق به کشف ۴۴ هزار ليتر سوخت قاچاق در مهرماه شدند. ماموران در راستاي ناامن کردن محيط براي مجرمان و ارتقا امنيت اجتماعي در مهرماه سال جاري ۲۴۰ نفر از مجرمان را در انواع جرائم پليسي دستگير کرده و تحويل مراجع قضائي شدند.

منصوري به فعاليت پليس در زمينه توقيف خودروها و موتورسيکلت سواران متخلف اشاره کرد و گفت: در راستاي برخورد با وسايط نقليه پليس راهنمايي و رانندگي اين فرماندهي موفق شدند در يک ماهه گذشته ۲۲ خودرو و ۱۲ موتورسيکلت متخلف را توقيف و روانه پارکينگ کنند.

فرمانده انتظامي مهرستان با اشاره به اينکه اقدامات پيشگيرانه اجتماعي در قالب آموزش‌ها و هشدارهاي پليسي از طريق توزيع بروشور، نصب بنر و آموزش همگاني در سطح مدارس، محلات و مساجد توسط کارشناسان انتظامي شهرستان براي شهروندان انجام شده از شهروندان درخواست کرد تا هرگونه موارد مشکوک را با تلفن ۱۱۰ به پليس اطلاع‌رساني کنند.

تعداد بازديد:295 آخرين تغييرات:96/08/02
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر