چهارشنبه 21 آذر 1397 - 4 ربيع الثاني 1440 - 12 دسامبر 2018
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

انگیزه بالایی برای کسب مدال در رقابتهای جهانی دارم

کريمي در گفتگو با مهر:

انگيزه بالايي براي کسب مدال در رقابتهاي جهاني دارم

کاپيتان تيم کشتي آزاد اميد در آستانه حضور در رقابتهاي جهاني زير ۲۳ سال گفت: با تمام توان سعي خواهم کرد تا با يک مدال خوشرنگ از اين مسابقات به ايران بازگردم.

عليرضا کريمي در گفتگو با خبرنگار مهر با بيان اينکه تمرينات منظم و پرفشاري را در اردوي پاياني تيم اميد پشت سر گذاشته، اظهار داشت: کادر فني، سه مرحله اردو براي حضور در رقابتهاي جهاني را براي آزادکاران در نظر گرفته بود که هم اکنون در روزهاي پاياني اردوي سوم هستيم. خوشبختانه در اين تمرينات توانستم به آمادگي قابل قبولي برسم و فقط اميدوارم بتوانم با دست پُر از رقابتهاي جهاني به ايران بازگردم.

آزادکار وزن ۸۶ کيلوگرم تيم اميد در خصوص حضورش در رقابتهاي جام باشگاه هاي جهان و قراردادش با تيم ايزي پايپ کاشان هم گفت: به دليل انجام خدمت مقدس سربازي در ترکيب تيم پدافند در رقابتهاي ليگ کشتي گرفتم، اما قبل از فينال ليگ بود که مسئولان باشگاه پدافند ارتش با مديرعامل باشگاه ايزي پايپ توافق کردند که من تا پايان رقابتهاي جام باشگاه هاي جهان در ترکيب تيم ايزي پايپ کشتي بگيرم.

دارنده مدال برنز رقابتهاي جهاني ۲۰۱۵ آمريکا در پايان خاطر نشان کرد: با تمام وجود در رقابتهاي جهاني اميد به ميدان خواهم رفت و در نظر دارم با کسب موفقيت در اين مسابقات، دوباره به روزهاي اوج و ترکيب تيم ملي بزرگسالان بازگردم.

به گزارش خبرنگار مهر، رقابتهاي کشتي آزاد و فرنگي زير ۲۳ سال جهان در رده سني اميد، طي روزهاي ۳۰ آبان تا ۵ آذرماه در شهر بيدگوشچ کشور لهستان برگزار مي شود.

تعداد بازديد:304 آخرين تغييرات:96/09/01
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر