چهارشنبه 25 مهر 1397 - 7 صفر 1440 - 17 اكتبر 2018
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

دمای هوا در سیستان و بلوچستان افزایش می یابد

کارشناس هواشناسي سيستان و بلوچستان:

دماي هوا در سيستان و بلوچستان افزايش مي يابد

زاهدان - کارشناس هواشناسي سيستان و بلوچستان گفت: بر اساس آخرين نقشه هاي همديدي و آينده نگري هواشناسي تا پايان هفته از شدت سرماي هوا در نقاط سردسير استان کاسته مي شود.

علي ملاشاهي در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: بر اساس آخرين نقشه هاي همديدي و آينده نگري هواشناسي آسمان استان سيستان و بلوچستان در حال حاضر صاف تا قسمتي ابري است.

وي با اشاره به اينکه طي اين هفته در سطح استان سيستان و بلوچستان انتظار بارش نداريم، افزود: با تضعيف سيستم پرفشار روند افزايش دما باعث کاسته شدن سرماي هوا بويژه در طول شب مي شود.

وي ادامه داد: اين افزايش دما به گونه اي است که در روزهاي پاياني هفته افزايش دما در طول شب کاملا محسوس است و طي اين مدت در نواحي مرکزي استان سيستان و بلوچستان افزايش ۸ تا ۱۰ درجه اي دماي شبانه پيش بيني مي شود.

کارشناس هواشناسي سيستان و بلوچستان با اشاره به اينکه فردا در نوار غربي استان وزش بادهاي جنوبي را خواهيم داشت، خاطر نشان کرد: همچنين تا پايان هفته از شدت سرماي هوا در نقاط سردسير استان از جمله زاهدان، خاش، ارتفاعات مرکزي و شمال استان نيز کاسته مي شود.

وي با اشاره به اينکه درياي عمان طي اين مدت نسبتا آرام پيش بيني مي شود، تصريح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته زاهدان با حداقل دماي ۳ درجه زير صفر و کنارک با حداکثر دماي ۲۹ درجه سانتي گراد بالاي صفر به ترتيب سردترين و گرمترين شهرهاي استان بودند.

تعداد بازديد:371 آخرين تغييرات:96/09/01
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر