سه شنبه 17 تير 1399 - 15 ذي القعده 1441 - 7 ژولاي 2020
صفحه اصلي/خانواده

خیانت زنان به یکدیگر!

خيانت زنان به يکديگر!

هنوز با من هم سفره مي شود ، صحبت مي کند، مي خوابد و مي خندد ديگر خودم هم معني خنده هايش را نمي فهمم انگار به من مي خندد و مي گويد: چقدر ساده اي تو!...نمي داند که من همه چيز را ميدانم! مي‌گويند واقعيت تلخ است اما نه به تلخي خيانت...خيانت واژه ي تلخيست؛ به راستي که خيانت حقيقتي زهر آگين فرود دشنه پي در پي بر پيکره زندگي است . هرگز «بخشيدہ» نميشود آنکه به فروپاشي آشيانه ي عشق برخاست و دلي را پژمرد...


خيانت، زنان ،آرايش غليظ ،بدحجابي ،بي حيايي، عشوه گري ،همسر زندگي ،زناشويي ،کمبودها ،بيماري، اعتياد ،تنوع طلبي، خيانتکار ،خيانت ديده ،عاشقي ،خانواده ايراني، آسيب ها

راستي شما حواستان به دور و برتان هست؟! اين روزها روابط فرا زناشويي زيادي به گوشمان مي رسد نمونه اش خبر فرود اضطراري هواپيما به دليل دعواي زن و شوهر ايراني بر سر خيانت بودکه برخي از ما بخاطر جالب بودن خبر خندمان گرفت و برخي گفتيم بيچاره آن زن! اما بايد دچار خيانت شده باشيد تا درد آن را متوجه شويد.
متاسفانه حتي گاهي مي بينيم که مردان و يا زناني دست به خيانت مي زنند که به زبان اظهار عشق به همسرشان را مي‌کنند و از حيا زبان زد هستند اما سوال اينجاست که چه مي شود خيانت رخ مي دهد؟
 

خيانت بي حجاب ها!
چگونه مي تواني زن باشي و به هم جنست خيانت کني؟!
 آري! تو گاهي بي آنکه خودت بخواهي و يا حتي بداني که در حال فروپاشي يک زندگي هستي به هم جنست خيانت مي کني... مي داني!بدحجابي هم نوعي خيانت است.همان موقعي که با بدحجابي و آرايش و اندامت ،پاکي را از چشمان شوهرم گرفتي و مرا از قلب شوهرم بيرون کردي و خانه گرممان را ويران کردي... آيا اين چيزي غير از خيانت است؟!
تو فقط به من بگو بايد چقدر جان و زمان و انرژي داشته باشم تا در مسابقه عشوه گري هاي خياباني  شما چشم و قلب همسرم را نگه دارم؟!
 

خيانت زنان به يکديگر
 
لازم است اين را بدانيد که غالب بر ۹۰درصد مردان به صورت فطري اهل خيانت به همسرشان نيستند اما متاسفانه بدحجابي موجود در جامعه است که باعث مي شود آقايان که به صورت فطري به دنبال لذت هاي زودرس و در لحظه هستند با يک نگاه دلشان بلرزد و ارتباط برقرار کنند و در آخر دست به خيانت بزنند  لذا اين خود ما زن ها هستيم که با آرايش غليظ و پوشش هاي زننده زمينه ي خيانت را فراهم مي کنيم چرا که زنان به سبب آن که داراي جاذبه‌هاي جنسي هستند به سادگي مي‌توانند مرداني را به سمت خود جذب کنند اما سوال من از شما اين است که اگر شما زن هستيد پس به درستي مي توانيد خود را جاي يک زن خيانت ديده بگذاريد و احساسات او را درک کنيد پس چگونه است که نمي توانيد در برخورد و نوع پوشش تان اخلاق را رعايت کنيد و باعث ويراني يک زندگي نشويد ؟! به راستي که زناني که هيچ گونه حد و مرزي در برخورد با مردان قائل نيستند و در عشوه‌گري براي مردان متاهل استاد هستند آنها شياطيني بيش نيستند چنانکه خداوند همواره از مکر و حيله زنان خائن سخن به ميان مي آورد. آيات 51 و 52 سوره يوسف از خيانت زنان اشراف مصر با مکر و حيله بر ضد يوسف سخن مي گويد تا نشان دهد که زنان چگونه مي کوشند با هر وسيله اي به هدف خويش برسند هر چند که به حکم قانون الهي و سنت خداوندي رسوا شده و شکست مي خورندو در نهايت بدنام مي‌شوند.

اما دليل خيانت مردان به زنان تنها به اين مورد ختم نمي شود مواردي ديگري وجود دارد که باعت ميشود که مردان دست به خيانت بزنند :

1- يکي از علل خيانت کمبود است؛ کمبود در زمينه هاي مختلف : کمبود توجه،  کمبود تاييد ، کمبود رفتار مناسب ، کمبود خلق‌و‌خوي شاد ، کمبود رابطه جنسي رضايتبخش ، کمبود روابط عاطفي ،کمبود عشق ، کمبود يک همصحبتي دلچسب ،  کمبود حضور و وجود فعال در خانه و هر کمبودي که زن يا مرد را توخالي و پوچ مي کند که براي بالانس کردن احساساتش ترجيح مي دهد خلاش را در جاي ديگري پر کند .

2- گاهي علت خيانت کمبود نيست بلکه حتي همسر سنگ تمام ميگذارد ، همه حسردت داشتن چنين همسري را مي خورند پس اگر در زندگي و رابطه جنسي  چيزي کم ندارد مرض دارد خيانت مي کند ؟ بله دقيقا مرض دارد ولي مرضش لاعلاج نيست درمانپذيراست . مهمترين بيماريهايي که يک شخص را با وجود تاهل به سمت خيانت سوق ميدهد عبارتند از:

 بيماري افسردگي و اضطراب ، بيماري اختلال خلق به خصوص وقتي خلق شان به سمت سرخوشي يعني مانيک ميرود.
 

اين افراد براي بالانس کردن سروتونين و دوپامين مغزشان رو مي آورند به سمت يک نفر ديگر. اين افراد فقط تا سه چهار ماه نهايت شش ماه با معشوق دوام مي آورند چراکه  مجددا سروتونين و دوپامين افت مي کند و جنگ و دعواشان شروع مي شود به همين دليل اين افراد مکررا خيانت مي کنند به عبارتي اين افراد مدام دنبال هيجان تازه اي هستند و اين هيجان را با خيانت کردن تامين مي کنند لذا يکي از دلايل خيانت بيماري است که بايد درمان شود .

3- دليل ديگر خيانت اعتياد به خيانت است. اين افراد دقيقا مثل معتادين چندين بار ترک مي کنند و قسم مي‌خورند که  ديگر به سمت چنين کاري نميروند و طولي نمي کشد که دوباره دست به خيانت مي زنند. اين افراد چه متاهل باشند چه مجرد فرقي ندارد . اين مورد مشابه همان پايين آمدن سرتونينه که در بالا توضيح داده شد .

4- دليل بعدي خيانت تنوع طلبي است يعني شخص خيلي زود از يک نفر خسته و دلزده ميشود و چهره اي جديد مي خواهد، رفتار جديد مي خواهد، صداي جديد مي خواهد...که البته اين مسئله بستگي به ذات مرد دارد که برخي از مردان متاسفانه ذاتا تنوع طلب هستند...

5- دليل مهم ديگر خيانت نارضايتي احساسي است. گاهي آنقدر سرمان شلوغ است، و آنقدر غرق کارها و وظايف روزمره مي شويم که بيشتر به نظر مي رسد که همکار هستيم تا زن و شوهر. نارضايتي احساسي، و نه جنسي، مهمترين دليلي است که مردان خيانت خود را به آن نسبت مي دهند. تنها چيزي که مردان به آن نياز دارند احساس دوست داشته شدن و ارزشمندي است. اگر شما اين نياز او را تامين نکنيد، براي تامين آن به ديگران پناه خواهند برد. روش پيشگيري براي اين دسته از افراد اين است که زمان بيشتري را با همسرشان سپري کنند و حداقل 30 دقيقه از وقت خود را در طول روز به کنار هم بودن اختصاص دهند .

مردان خيانتکار...
 برخي اشتباهات بعيد است که از سمت همسرتان بخشيده شود اشتباهاتي مانند خيانت، بي‌بند و باري جنسي، پنهان کاري، دروغ گفتن و..بنابراين مراقب باشيد از اين دست اشتباهات مرتکب نشويد چرا که اکثر خيانت ها از روي لجبازي و هوا و هوس زودگذر اتفاق مي افتد و در نهايت پشيماني در پي خواهد داشت.
خيانت گذشته از اينکه از نظر اخلاقي کار ناشايست و بازي کردن با احساسات و عواطف همسر است از نظر ديني هم حرام و گناه است .
خداوند خيانتکاري را در آيات 161 و 162 سوره آل عمران زمينه ساز خشم و غضب الهي بر مي شمارد و در آياتي چون 107 سوره نساء‌ و 58 سوره انفال و 38 سوره حج آن را يکي از علل و عوامل محروميت از محبت الهي معرفي مي کند. خداوند در آياتي چند تبيين مي کند که سنت و قانون الهي بر اين قرار گرفته است که هرگز شخصي با خيانت نمي تواند به اهداف و مقاصد خود برسد و کسي که بخواهد از اين راه به مقصد و هدف برسد همواره از مقصد و هدف باز خواهد ماند و بدان نمي رسد.
خداوند از مرد و زن خواسته است که نسبت به هم وفادار باشند و خيانت نورزند ؛ زيرا خيانت به همسر نه تنها خيانت به خود مي‌باشد بلکه خيانت به جامعه نيز محسوب مي شود و جامعه را از درون فرومي پاشد و اطمينان و اعتماد عمومي را سلب مي کند.

زنان خيانت ديده...
کمي صبور باشيد... انسان ممکن الخطاست.
 
همين طوري همه چيز را رها نکنيد و برويد . کمي اهل جنگ باشيد. با مشکلات زندگي تان بجنگيد.
بمانيد و به بقيه بفهمانيد که حتما مشکلي رخ داده است. زود کنار نکشيد و جا را براي ديگري خالي نکنيد.
زني، ضعيفي باشد قبول ،اما من هميشه  به تو لقب قوي بودن داده ام
 
بمانيد و به همسرتان ثابت کنيد که عطر ادکلن رغيب براي فريب اوست و عطر قرمه سبزي تو از روز کاري پر از عشق در اشپزخانه است
زن عاشق هرگز ميدان را خالي نمي کند،بمانيد و نشان بدهيد که زندگيتان چقدر برايتان ارزشمند است
بانو...ميدانم سخت است اما خيانت بيشتر از کمبودها شروع مي شود لطفا مسئله را حل کنيد، صورت مسئله‌هاي پاک شده ثابت کرده اند راه حل خوبي نيستند...

تعداد بازديد:1258 آخرين تغييرات:96/09/08
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر