شنبه 10 خرداد 1399 - 7 شوال 1441 - 30 مي 2020
صفحه اصلي/اخبار فناوري

پاسخ فیس بوک به انتقادات تند مدیر سابق!

در اقدامي بي سابقه صورت گرفت؛

پاسخ فيس بوک به انتقادات تند مدير سابق!

به دنبال انتقادهاي بي سابقه يکي از مديران ارشد سابق فيس بوک از عملکرد اين شبکه اجتماعي در جهت تخريب جوامع، فيس بوک در اقدامي بي سابقه و به سرعت پاسخ وي را داد. فيس‎بوک

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از ورج، اين پاسخ بر خلاف تصور تند يا کوبنده نيست و در آن حتي همه ادعاهاي طرح شده نيز رد نشده است.

سخنگوي فيس بوک در اين مورد گفته است: چامات پاليهاپيتيا معاون اول سابق فيس بوک در زمينه رشد تعداد کاربران بيش از شش سال است که در فيس بوک حضور ندارد. زماني که وي در فيس بوک بود تمرکز ما متوجه ايجاد تجارب جديد در اين شبکه اجتماعي و رشد فيس بوک در سراسر جهان بود.

وي افزوده است: فيس بوک از آن زمان تا به حال به شرکت بسيار متفاوتي مبدل شده و ما همزمان با رشد خود دريافته ايم که مسئوليت هاي مان هم بايد همزمان رشد کنند.

سخنگوي فيس بوک از انجام تحقيقات و همکاري با متخصصان و اساتيد دانشگاه در اين زمينه خبر داده و افزوده: براي بررسي تاثيرات اجتماعي فيس بوک تحقيقات عميق و گسترده اي صورت گرفته و اين شرکت مدعي است که از نتيجه اين تحقيقات در فرايند توسعه محصولات فيس بوک استفاده شده است. ما مايل به کاهش ميزان سود خود هستيم تا مطمئن شويم سرمايه گذاري هاي درستي صورت گرفته است.

مارک زاکربرگ مديرعامل فيس بوک پيش از اين در ماه نوامبر گفته بود: حفاظت از جامعه آمريکا در مقايسه با به حداکثر رساندن سودمان اهميت بيشتري دارد. فيس بوک متعهد به اختصاص منابع بيشتري براي مقابله با گسترش اخبار جعلي و سوءاستفاده از اين شبکه اجتماعي است.

 
تعداد بازديد:578 آخرين تغييرات:96/09/22
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر