جمعه 23 آذر 1397 - 6 ربيع الثاني 1440 - 14 دسامبر 2018
صفحه اصلي/دين و انديشه

مسئولان باید امکانات گسترده خود را در خدمت دعوت به نماز بگذارند

پيام رهبر معظم انقلاب به اجلاس سراسري نماز

مسئولان بايد امکانات گسترده خود را در خدمت دعوت به نماز بگذارند

حضرت آيت‌الله خامنه‌اي فرمودند: مسئولان مؤمن در نظام اسلامي بايد امکانات گسترده‌ي خود را در خدمت دعوت به نماز بگذارند.

خبرگزاري فارس: مسئولان بايد امکانات گسترده خود را در خدمت دعوت به نماز بگذارند

به گزارش خبرگزاري فارس، حضرت آيت الله خامنه‌اي در پيامي به بيست و ششمين اجلاس سراسري نماز با تأکيد بر لزوم بکارگيري همه امکانات براي دعوت به نماز، افزودند: برگزارکنندگان اين گردهمايي ساليانه اين توفيق بزرگ الهي را قدر بدانند و با پافشاري بر اين خط مستقيم، بدانند که خدا با صابران و استقامت‌ورزان است.

متن پيام رهبر انقلاب اسلامي به اين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

دعوت به نماز، دعوت به زيباترين جلوه‌هاي زندگي است، زيرا نماز، فصلي از زندگي است که در آن انسان در برابر آفريننده و دارنده‌ي همه‌ي نيکيها و زيبائيها، به عرض نيازي عاشقانه ميپردازد و بر عيار زيبائي و نيکي روان و دل خويش ميافزايد. اين حجم عظيم و زبان مؤثرِ توصيه به ذکر و نماز در قرآن و حديث، نشانه‌ي همين ويژگي در دعوت به نماز است. بندگان صالح و نيکوکار خداوند بايد اين را درسي براي خود بدانند و به نماز دعوت کنند. مسئولان مؤمن در نظام اسلامي بايد امکانات گسترده‌ي خود را در خدمت اين دعوت بگذارند. روحاني، معلّم، مربّي، مدير و مسئول در همه جا مخاطبان و دائره‌ي نفوذ خود را به اين سو بکشانند و از آنان دعوت‌کننده به خدا و نماز بسازند.

شما برگزارکنندگان اين گردهمائي ساليانه بويژه عالم مجاهد و با اخلاص حجة‌الاسلام آقاي قرائتي، اين توفيق بزرگ الهي را قدر بدانيد و بر اين خط مستقيم پاي بفشاريد و بدانيد -و مي‌دانيد- که خدا با صابران و استقامت‌ورزان است.

والسلام عليکم و رحمة‌الله

سيّدعلي خامنه‌اي

29 آذر 1396

 
تعداد بازديد:392 آخرين تغييرات:96/09/30
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر