جمعه 23 آذر 1397 - 6 ربيع الثاني 1440 - 14 دسامبر 2018
صفحه اصلي/ايران و جهان

مفتنی اعظم سوریه در گفتگو با المیادین:

مفتني اعظم سوريه در گفتگو با الميادين:

برخي علما جوانان را به جنگ در سوريه تحريک و فلسطين را رها کردند

احمد بدرالدين حسون

«شيخ احمد بدرالدين حسون» طي سخناني اظهار داشت که برخي از علما فلسطين را رها کرده و در مقابل جوانان را تحريک کردند تا براي جنگ وارد سوريه شوند.

به گزارش خبرگزاري مهر، مفتي اعظم سوريه طي سخناني اظهار داشت که برخي علما جوانان را به جنگ در سوريه تحريک کرده و فلسطين را رها کردند.

«شيخ احمد بدرالدين حسون» در گفتگو با شبکه خبري الميادين گفت: دليل اينکه برخي در حال حاضر در دفاع از قدس سر بلند نکردند و از ميادين به دور هستند اين است که در سوريه شکست خوردند و مردم ديگر سخنشان را جدي نمي گيرند. سخن ما به آناني که تشويق به فتنه گري کرده اند اين است که به اشتباهاتشان که سرمنشا جنايات در سوريه و ديگر کشورها شده است، اعتراف کنند.

وي افزود: رئيس جمهور بشار اسد گفته بود ما از اسلام و هويت عربي خويش دست نمي کشيم و زير بار افکار کساني که اسلام و عربيت را بدنام کرده اند نمي رويم.

مفتي سوريه تصريح کرد: به آناني که از پشت به سوريه خنجر زده اند مي گويم بشار اسد، رئيس جمهوري، شما را طرد نکرده است و زير بار فشار آمريکا نخواهد رفت.

حسون در خصوص تحولات يمن نيز با بيان اينکه نيروهاي انصارالله از مسلمين هستند، خطاب به کشورهاي حاشيه خليج فارس گفت: با سلاح هايي که از آمريکا مي خريد با چه کسي خواهيد جنگيد؟

تعداد بازديد:464 آخرين تغييرات:96/10/04
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر