جمعه 23 آذر 1397 - 6 ربيع الثاني 1440 - 14 دسامبر 2018
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

علی دایی:

علي دايي:

کميته داوران نسبت به من جبهه دارد/ کميته انضباطي مرا بخواهد

علي دايي
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

سرمربي تيم سايپا با بيان اينکه به دنبال جذب بازيکن خارجي است، گفت: نمي‌توانم بگويم داوران عمدا عليه ما سوت مي‌زنند ولي مي‌دانم که کميته داوران نسبت به من جبهه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، علي دايي درباره اشتباهات داوري عليه تيم سايپا و اعتراضش به داوري بازي با سپاهان، گفت: سئوالم اين است که چرا اشتباهات سهوي به ضرر ماست؟ آقاي اصفهانيان که برايش احترام خاصي قائلم گفته است از آقاي تاج مي خواهيم کميته انضباطي به اين مسائل رسيدگي کند. خوشحال مي شويم کميته انضباطي هم ما را بخواهد تا در جلسه اين کميته، صحنه هاي داوري را بگذاريم.

وي با بيان اينکه حرفش درباره داوري بازي با سپاهان فقط مربوط به صحنه داوري نيست، گفت: از موقعي که گل زديم همه چيز عوض شد. داشتيم ضد حمله مي زديم که با سوت داور جلويش گرفته شد. يک مورد خنده دار بود که بازيکن ما خطا نکرده بود و در ضد حمله بوديم، ولي داور خطا را به نفع حريف گرفت. بعد از آن داور هم به سمت من دويد. آدم احترام مي گذارد.

سرمربي تيم فوتبال سايپا خاطرنشان کرد: در بازي با سياه جامگان داور ما را به آن شکل اخراج کرد. داور اين بازي هم به اين شکل سمت من آمد. اگر يک داور اين صحنه را خطا بگيرد .... ( حرفهايش نيمه تمام ماند)

دايي درباره اينکه داوري اين بازي را با داوري بازي بارسلونا و رئال مادريد مقايسه کرده بود، گفت: بله، شما ال کلاسيکو را نگاه کنيد. در نيمه دوم دو بار اين اتفاق براي دفاع بارسلونا افتاد. حتي بدتر از اين صحنه ولي داور که در دوقدمي صحنه بود اعلام پنالتي نکرد. اگر اين اتفاقات در محوطه جريمه حريف هم بيافتد داوران به نفع ما سوت مي زنند؟ مگر بازي با فولاد خوزستان داور براي ما پنالتي نگرفت و تصميمش را عوض کرد؟ چرا اشتباهات سهوي فقط براي ماست؟

وي با بيان اينکه صحنه برخورد توپ با دست بازيکنش در محوطه جريمه پنالتي نبوده است، تاکيد کرد: اگر مسير توپ عوض شده باشد يا بيش از اندازه دستش باز باشد آن موقع پنالتي مي شود ولي اينجا توپ به بازوي بازيکن ما خورد. يک صحنه موقعي خطاي «هَند» است که آگاهانه صورت بگيرد ولي بازيکن ما سمت دروازه خودمان مي پرد و دستش باز نشده است. مسير توپ هم عوض نمي شود.

سرمربي سايپا افزود: سئوال من اين است که آيا فوتبال اسپانيا از ما عقبتر است يا جلوتر؟ مشخصا از ما جلوتر هستند. داوري اين کشور هم از ما جلوتر است. اگر آنجا پنالتي گرفته نمي شود چرا اينجا گرفته مي شود؟ چرا اين مسائل از دقيقه ۸۰ به بعد رخ مي دهد؟ پنالتي صد درصد ما را بر مي گردانند ولي اينجا (در بازي با سپاهان) چه پنالتي اي بود که داور براي حريف گرفت؟ يکي به من بگويد چه اتفاقي افتاد که داور پنالتي گرفت؟

علي دايي تصريح کرد: دوست دارم کميته انضباطي ما را يکبار بخواهد. در بازي سياه جامگان گزارش هاي غلطي داده بودند که اجازه نمي دهند از حقمان دفاع کنيم. چرا يکجانبه تصميم مي گيرند؟ من هم خوشحال مي شوم در کميته انضباطي حاضر شوم و از حقم دفاع کنم. مگر در دادگاه هاي دنيا طرف از حقش دفاع نمي کند؟ بعد از آن هر تصميمي که خواستند بگيرند.

سرمربي سايپا در پاسخ به اين سئوال که آيا اعتقاد دارد اشتباهات داوري عليه تيمش از قبل برنامه ريزي شده است؟ گفت: استغفرالله ما که خدا نيستيم بگوييم برنامه ريزي قبلي بوده است. مي دانم الان کميته داوران نسبت به من جبهه دارد اما من نمي توانم بگويم کسي عمدا عليه ما سوت مي زند. من دارم مي گويم چرا همه اين صحنه ها براي من و تيم سايپا مي افتد.

دايي در پايان درباره هدف گذاري تيمش براي نيم فصل دوم چيست؟ خاطرنشان کرد: اگر بتوانيم حداقل دو سه بازيکني که نياز داريم را جذب کنيم، مطمئنا سايپا از اين بالاتر مي رود. در چند نقطه ضعف داريم. روي هر بازيکني دست گذاشتيم آنها را به ما ندادند. سعي ما اين است با بازيکن خارجي اين نقاط ضعف را پوشش بدهيم.

تعداد بازديد:459 آخرين تغييرات:96/10/04
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر