جمعه 23 آذر 1397 - 6 ربيع الثاني 1440 - 14 دسامبر 2018
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

ولخرجی انگلیسی‌ها در روز «هدیه» از ۴.۳ میلیارد پوند فراتر رفت

ولخرجي انگليسي‌ها در روز «هديه» از ۴.۳ ميليارد پوند فراتر رفت

به نظر مي‌رسد امسال خريدها در روز «هديه» ۱۲ درصد نسبت به سال گذشته افزايش داشته باشد؛ شهرونداني که در سال ۲۰۱۷ تحت فشار قرار گرفته‌اند نهايت استفاده را از تخفيف‌هاي روز کادوها بردند.

روز کادوها

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از اسکاي‌نيوز، انتظار مي‌رود انگليسي‌ها در روز کادوها، با افزايش شديد ولخرجي خود نسبت به سال قبل، ۴.۳ ميليارد پوند خريد کرده باشند. شهرونداني که امسال را تحت فشارهاي مالي بسياري سپري کرده‌اند به دنبال به دست‌آوردن کالاهاي خود با قيمتي پايين‌تر بودند.

طبق آمار مرکز تحقيقات خرده‌فروشي و شرکت وچرکدز، تخمين زده مي‌شود ميزان پول خرج شده در روز «هديه»ي امسال نسبت به سال ۲۰۱۶ با ۱۲ درصد رشد مواجه شده باشد.

بارکلي‌کارد، برترين ارائه کننده کارت‌هاي اعتباري اعلام کرده است که از هر ۳ انگليسي يک نفر (۳۴ درصد) در اين سنت خريد شرکت مي‌کند که اين نسبت به ۲۳ درصد سال گذشته افزايشي چشمگير است.

نظرسنجي‌ها نشان مي‌دهد که شهروندان انگليسي که امسال ماه‌ها تحت فشارهاي اقتصادي قرار داشتند براي بهبود وضعيت بودجه‌اي خود مشتاقانه منتظر امروز بودند.

به اين ترتيب سنت کاهش قيمت‌ها در روز بعد ازکريسمس دوباره به رونق خود بازگشت. سال گذشته با تمديد دوره فروش جمعه سياه ميزان خريدهاي در روز «هديه» کاهش يافته بود.

تعداد بازديد:328 آخرين تغييرات:96/10/06
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر