جمعه 23 آذر 1397 - 6 ربيع الثاني 1440 - 14 دسامبر 2018
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم/ اردوی ازبک‌ها در اروپا بوده است

مربي تيم ملي هندبال:

نبايد هيچ تيمي را دست کم بگيريم/ اردوي ازبک‌ها در اروپا بوده است

مربي تيم ملي هندبال مردان کشورمان به دنبال تغيير گروه‌بندي تيم ايران در مسابقات قهرماني آسيا و همگروهي با ازبکستان گفت: نبايد هيچ تيمي را دست کم بگيريم.

عليرضا حبيبي مدرس بين المللي هندبال

عليرضا حبيبي در گفتگو با خبرنگار مهر درباره تغيير گروه‌بندي تيم ايران در مسابقات قهرماني هندبال آسيا گفت: تيم ملي عراق از حضور در مسابقات قهرماني آسيا انصراف داد و تيم ازبکستان جايگزين اين تيم شد. به اين ترتيب ما بايد در مرحله گروهي با تيم هاي ژاپن و ازبکستان رقابت کنيم.

وي افزود: تيم ازبکستان نسبت به تيم عراق کمي ضعيف تر است اما نبايد هيچ تيمي را دست کم بگيريم و بايد با همان انگيزه و همان ذهنيت که با تيمي مانند ژاپن وارد مسابقه مي شويم ظاهرا شويم. 

مربي تيم ملي هندبال مردان کشورمان خاطرنشان کرد : ازبکستان جزو کشورهاي تازه توسعه يافته است که در هندبال سرمايه گذاري زيادي کرده است. ازبکستان در بخش بانوان هم پيشرفت زيادي کرده است و حتي مسابقات باشگاه هاي آسيا را ميزباني کرد. تا آنجايي که پيگير بوديم تيم ملي مردان اين کشور در يکي دو هفته گذشته در کشورهاي اروپايي اردوي تدارکاتي داشته است و به نظر مي رسد آنها نيز از کار و فعاليت بازنمانده اند و خود را براي شرکت در مسابقات آماده مي کنند. 

به گزارش خبرنگار مهر، هجدهمين دوره مسابقات هندبال قهرماني مردان آسيا اواخر دي ماه سال جاري در کره جنوبي برگزار مي شود. تيم ايران به دنبال تغيير در گروه‌بندي رقابتها، در دور مقدماتي در گروه اول با تيم هاي ژاپن و ازبکستان مسابقه خواهد داد. 

تعداد بازديد:367 آخرين تغييرات:96/10/17
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر