پنج شنبه 27 دي 1397 - 11 جمادي الاول 1440 - 17 ژانويه 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

سیستان و بلوچستان با داشتن ظرفیت های متعدد نیاز به نگاه ملی دارد

استاندار سيستان و بلوچستان:

سيستان و بلوچستان با داشتن ظرفيت هاي متعدد نياز به نگاه ملي دارد

زاهدان - استاندار سيستان و بلوچستان گفت: سيستان و بلوچستان با توجه به ظرفيت ها و پتانسيل هاي بکر در زمينه هاي مختلف براي ايفاي نقش منطقه اي نياز به يک نگاه ملي دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، سيد دانيال محبي امشب در ديدار جمعي از فعالان اجتماعي و رسانه اي منطقه سيستان اظهار داشت: سيستان و بلوچستان با توجه به ظرفيت ها و پتانسيل هاي بکر در زمينه هاي گردشگري، پايانه هاي بين المللي، بازارچه هاي متعدد مرزي، مراکز علمي و دانشگاهي، کشت محصولات سودآور صادراتي و فعاليت‌ هاي شيلاتي براي ايفاي نقش در عرصه منطقه اي به نگاه ملي نياز دارد.

استاندار سيستان و بلوچستان افزود: منطقه سيستان در دوران دفاع مقدس شهداي بسياري را تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي کرده و يک پايگاه فرهنگي در استان و کشور است.

وي با اشاره به رويکرد توسعه اي دولت به منطقه سيستان با اجراي طرح ۴۶ هزار هکتاري آبياري گفت: سيستان و بلوچستان قابليت تامين بخش عمده‌اي از نيازهاي کشورهاي همجوار را هم دارد.

محبي ضمن تاکيد بر هم افزايي و ارتباط فرمانداران و مديران با جوانان و فعالان فرهنگي و اجتماعي اظهار داشت: جمعيت بالاي جوان در اين استان پتانسيل و سرمايه فوق‌العاده‌اي براي کارآفريني به شمار مي رود.
 
تعداد بازديد:329 آخرين تغييرات:96/11/01
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر