پنج شنبه 27 دي 1397 - 11 جمادي الاول 1440 - 17 ژانويه 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

سرمربی جدیدتیم ملی جودو از ازبکستان می آید/جایگزین منصوری مشخص شد

اختصاصي مهر؛

سرمربي جديدتيم ملي جودو از ازبکستان مي آيد/جايگزين منصوري مشخص شد

پروسه استخدام سرمربي خارجي براي تيم ملي جودو سرانجام به نتيجه رسيد و به زودي دو مربي ازبک براي همکاري با تيم هاي ملي کشورمان به تهران سفر مي کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، تيم ملي جودوکشورمان با شش جودوکار راهي تونس شد و در اولين گرنداسلم سال ۲۰۱۸ با مدال نقره جواد محجوب به کار خود پايان داد و پنج جودوکار ديگر با شکست برابر رقباي خود از دور مسابقات خارج شدند.

هر چند جواد محجوب با کسب چهار پيروزي و يک شکست به نشان نقره دست يافت، ولي سعيد ملايي که در سال ۲۰۱۷ با مدالهاي متعدد خود که بيشتر ها از برنزي بود، ناجي تيم ملي لقب گرفته بود، در اين دوره از رقابتها در همان اولين مبارزه باخت تا مشخص شود که تيم ملي شرايط خوبي ندارد.

وضعيت تيم ملي باعث شد تا مسئولان فدراسيون خيلي زود دست به کار شده و با يک مربي خارجي براي هدايت تيم ملي به توافق برسند.  در حالي که در طول ۱۴ ماه گذشته مربيان متعددي از کشورهاي آذربايجان، اکراين و فرانسه براي مذاکره به تهران آمده و در نهايت دست خالي به کشورهاي خود بازگشته بودند، اين بار فدراسيون جودو با يک مربي ازبکستاني به توافق رسيده است.

مربي مورد نظر فدراسيون جودو «آندره شاتوبايان» نام دارد. مربي ۴۵ ساله اي که در شرايط فعلي سرمربي فعلي تيم ملي ازبکستان است و با فدراسيون اين کشور تا پايان ژانويه قرارداد دارد و پس از آن براي عقدقرارداد با فدراسيون جودو ايران به تهران سفر خواهد کرد. قرارداد «آندره» يکساله است و به نظر مي رسدتا پايان بازيهاي آسيايي سرمربي تيم ملي خواهد بود. 

فدراسيون جودو کشورمان پيش از اين با «نلياکياموا» سرمربي تيم بانوان ازبکستان هم براي هدايت تيم بانوان کشورمان به توافق رسيده بود و وي نيز به زودي براي آغاز فعاليت خود به ايران مي آيد. 

تعداد بازديد:331 آخرين تغييرات:96/11/02
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر