یکشنبه 15 تير 1399 - 13 ذي القعده 1441 - 5 ژولاي 2020
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

درخشش روبات‌هاي ايراني در مسابقات جهاني آلمان

تيم هاي اعزامي روبوکاپ دانشجويي و دانش آموزي ايران موفق شدند عناوين جهاني اين دوره از مسابقات روبوکاپ آلمان را کسب کنند و سربلند به کشور بازگردند.

به گزارش"مهر"، تيم هاي دانشجويي شبيه سازي امداد ايران موفق شد عناوين اول تا سوم اين دوره از مسابقات روبوکاپ کشور آلمان را کسب کند.

تيم هاي روبوت هاي امدادگر دانشگاه قزوين و جونيور دانش آموزي تيرهوشان استان اصفهان توانستند با درخشش خود مقام نخست اين بخش از مسابقات روبوکاپ آلمان را از آن خود کنند.

تيم هاي اعزامي سازمان آموزش و پرورش استان تهران هم توانست در بخش شبيه سازي امداد به مقام هفتم دست پيدا کنند همچنين در قسمت شبيه سازي دو بعدي هم عنوان هشتم را کسب و سال آينده بدون برگزاري مسابقات مقدماتي اين دوره از مسابقات به مسابقات روبوکاپ جهاني راه پيدا کنند.

همچنين در دهمين دوره مسابقات جهاني ربوکاپ که در برمن آلمان برگزار مي شود تيم MRL مرکز تحقيقات مکاترونيک دانشگاه آزاد اسلامي قزوين مقام اول مسابقات را در رشته شبيه ساز مربي فوتبال به دست آورد.

به گزارش مهر، در اين رشته تيم UT astin آمريکا مقام دوم و تيم کاسپين از دانشگاه علم و صنعت سوم شد. در ليگ رقابت فني 1 (technical challenge 1) تيم Persian gulf MRL از دانشگاه آزاد اسلامي قزوين مقام دوم را به دست آورد. در بخش رقابت فني 2 (technical challenge 2) مقام سوم را تيم دانشگاه آزاد اسلامي قزوين و واحد علوم و تحقيقات دانشگاه آزاد اسلامي به دست آوردند.

همچنين تيم شبيه ساز امدادگر دانشگاه آزاد اسلامي قزوين مقام اول اين رشته از مسابقات را به نام خود ثبت کرد. ربات امدادگر تيم MRL دانشگاه آزاد اسلامي قزوين نيز عنوان دوم قوي ترين ربات را از آن خود کرد.

تيم "UTUTD" دانشگاه تهران نيز در پايان مسابقات "ربوکاپ 2006 " که از تاريخ 24 خرداد ماه در شهر برن آلمان برگزار شد در ليگ شبيه سازي پيشرفته فوتبال قهرمان شد.

به گزارش مهر تيم هاي دانشجويي و دانش آموزي که از ايران به مسابقات جهاني روبوکاپ شرکت کرده اند ساعت 20 امشب به فرودگاه مهرآباد وارد مي شوند.

تعداد بازديد:1300 آخرين تغييرات:85/03/29
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر