پنج شنبه 5 ارديبهشت 1398 - 19 شعبان 1440 - 25 آپريل 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

تصمیم برانکو به سود پرسپولیس شد/ باید دوباره الوصل را شکست دهیم

در گفتگو با مهر عنوان شد:

تصميم برانکو به سود پرسپوليس شد/ بايد دوباره الوصل را شکست دهيم

پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس با اشاره به تغييراتي که برانکو در ترکيب تيمش داد گفت: وي با مديريت خوبش توانست رابطه بين هواداران و تيم را بار ديگر بهبود ببخشد.

مرتضي فنوني زاده در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص تغيير در ترکيب بازيکنان اصلي پرسپوليس در ديدار هفته سوم ليگ قهرمانان آسيا مقابل الوصل امارات گفت: به نظرم کادر فني پرسپوليس توانست با تغييراتي که در ترکيب اصلي پرسپوليس و تعويض هايي که ايجاد کرد، آشتي خوبي بين هواداران و تيمش به وجود بياورد. مديريت خوب برانکو ايوانکوويچ نشان داد مي تواند انرژي از دست رفته بازيکنان تيمش را پس از باخت در دربي بازگرداند.

وي تصريح کرد: بازي پرسپوليس با الوصل را بين هواداران پرسوليس در طبقه دوم ديدم. واقعا خوشحالم که فهم فوتبالي هواداران هم بالا رفته است. آنها به من مي‌گفتند پرسپوليس در دربي بد بود و به استقلال باخت. همه هم فقط بابت همين باخت ناراحت بودند و انتظار داشتند تغييري در ترکيب پرسپوليس ايجاد شود. خوشبختانه همينطور هم شد.

پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس که علاقه خاصي به بازي محسن مسلمان دارد درباره حضور اين بازيکن براي دقايقي از نيمه دوم بازي با الوصل در ترکيب سرخپوشان اظهار داشت: نمي دانم او از لحاظ اخلاقي چگونه است اما در همين بازي که نزديک به بيست دقيقه بازي کرد همگي لذت برديم. شما ديديد که هواداران و پيشکسوتان هم از اين ديدار استقبال کردند تا نشان دهند تيمشان را بي اندازه دوست دارند و حاضر نيستند بخاطر يک باخت مقابل استقلال، تمام روزهاي خوش را فراموش کنند.

فنوني زاده در پايان افزود: شرايط پرسپوليس در جدول ليگ قهرمانان آسيا متفاوت است. السد و نسف قارشي هم شش امتيازي هستند. اگر پرسپوليس مي خواهد کار را به بازي آخر نکشاند بايد الوصل را در امارات هم ببرد. پرسپوليس نشان داده است در روزهايي که فشار رواني بابت برد تحمل نمي کند عملکرد بهتري دارد.
تعداد بازديد:206 آخرين تغييرات:96/12/16
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر