یکشنبه 30 دي 1397 - 14 جمادي الاول 1440 - 20 ژانويه 2019
صفحه اصلي/ايران و جهان

جزء پنج کشور اول جهان در حوزه موشک، بمب های هوشمند و پهپاد هستیم

حاجي زاده در جمع خبرنگاران

جزء پنج کشور اول جهان در حوزه موشک، بمب هاي هوشمند و پهپاد هستيم

فرمانده هوافضاي سپاه پاسداران گفت: در حوزه هاي موشکي و هم در حوزه هاي پدافندي و راداري و بمب هاي هوشمند و حوزه پهبادي جزو پنج کشور اول و در برخي حوزه ها هم جزو ۱۰ کشور اول جهان هستيم.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار اميرعلي حاجي زاده فرمانده هوافضاي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي صبح امروز در حاشيه جشنواره فجر رشد سپاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آنچه که امروز ما شاهديم اين است که کشورهاي غربي، کشورهاي عرب مرتجع منطقه، رژيم صهيونيستي و حتي برخي کشورهاي اروپايي به صورت يک پارچه درصدد مقابله با توان دفاعي کشورمان هستند.

وي گفت: آنها در اصل با مغزهاي متفکري که طراحي و توليد سامانه هاي دفاعي ما را بر عهده دارد مخالف هستند.

حاجي زاده افزود: اين تحولات بزرگي که در چند سال اخير در سطح نيروهاي مسلح ما بوجود آمده متصل به اقيانوس بزرگ جوانان متفکر بسيجي حاضر در شرکت هاي بنيان د دانشگاه هاي کشور است.

فرمانده هوافضاي سپاه پاسداران اظهار کرد: اين حرکتي که ما در عرض هشت سال به دست آوردهايي مي رسيم که دنيا طي پنجاه سال به آنها رسيده تنها در يک سازمان ميسر نيست. امروز خوشبختانه هم در حوزه هاي موشکي و هم در حوزه هاي پدافندي و راداري و بمب هاي هوشمند و حوزه پهبادي جزو پنج کشور اول و در برخي حوزه ها هم جزو ۱۰ کشور اول جهان هستيم.

وي ادامه داد: اين مسير بايد ادامه پيدا کند و در جاهايي که ما مشکل داريم، مي بايد از منبع سرشار جوانان عظيم کشور استفاده کنيم.

حاجي زاده افزود: ما تا کنون از استفاده از جوانان ضرر نکرده ايم و موفق بوديم و اگر همه مسولان از جوانان استفاده کنند ما به تراز اول جهاني خواهيم رسيد.

فرمانده هوافضاي سپاه پاسداران در پايان خاطرنشان کرد: امروز اگر در دولت هم، وزير جوان ارتباطات اقدامات انقلابي و متفاوت با ديگر جاها انجام مي دهد، به دليل همين خاصيت جوان بودن اوست.
 
تعداد بازديد:195 آخرين تغييرات:96/12/16
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر