یکشنبه 30 دي 1397 - 14 جمادي الاول 1440 - 20 ژانويه 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان خبر داد:

مديرکل کميته امداد سيستان و بلوچستان خبر داد:

برپايي ۷۶۰ پايگاه جشن نيکوکاري در سيستان و بلوچستان

زاهدان - مديرکل کميته امداد سيستان و بلوچستان گفت: ۷۶۰ پايگاه جشن نيکوکاري از امروز تا روز ۱۸ اسفند ماه در تمام شهرستان هاي استان کمک هاي مردمي را جمع آوري مي کنند.

رضا شهرکي در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت:  ۷۶۰ پايگاه جشن نيکوکاري از امروز تا روز ۱۸ اسفند ماه در تمام شهرستان هاي استان سيستان و بلوچستان کمک هاي مردمي را جمع آوري مي کنند.

وي با اشاره به اينکه شعار امسال جشن نيکوکاري «جوانه لبخند مي کاريم» است، افزود: از همين رو در استان سيستان و بلوچستان نيز همزمان با سراسر کشور در پايگاه‌ هاي مستقر در سطح شهرها، مدارس و همچنين ميعادگاه‌هاي نمازجمعه کمک هاي نقدي و غيرنقدي مردم عزيز استان جمع آوري مي شود.

وي با اشاره به اينکه هدف کميته امداد به عنوان يک دستگاه حمايتي در مرحله اول توانمند سازي خانواده هاي تحت پوشش است، ادامه داد: در جشن نيکوکاري سال گذشته ۴۶ ميليارد و ۶۰۰ ميليون ريال کمک مردمي جمع آوري شد که تنها ۲ ميليارد و ۷۰۰ ميليون ريال آن نقدي و بقيه کالا بوده است.

مديرکل کميته امداد سيستان و بلوچستان گفت: از هم استاني هاي عزيز خواهشمنديم تا در صورت امکان کمک هاي خود را بيشتر به صورت نقدي اهدا کنند، زيرا استفاده از منابع نقدي براي کمک به محرومان در زمينه هاي مختلف مناسب تر است.

وي خاطر نشان کرد: مردم نيکوکار استان سيستان و بلوچستان علاوه بر حضور در پايگاه هاي جشن نيکوکاري مي ‌توانند هداياي نقدي خود را با شماره گيري آني پرداخت کميته امداد #۰۵۴*۸۸۷۷* از طريق تلفن همراه پرداخت کنند.
تعداد بازديد:170 آخرين تغييرات:96/12/17
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر