یکشنبه 30 دي 1397 - 14 جمادي الاول 1440 - 20 ژانويه 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

واکنش سرمربی تیم ملی فوتسال به صحبت‌های مهدی جاوید

در گفتگو با مهر عنوان شد:

واکنش سرمربي تيم ملي فوتسال به صحبت‌هاي مهدي جاويد

سرمربي تيم ملي فوتسال ايران به صحبت‌هاي مهدي جاويد واکنش نشان داد و گفت: دوست ندارم پشت سر بازيکنانم حرف بزنم.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدي جاويد در مصاحبه‌اي از مهندسي بودن بعضي اتفاقات فوتسال خبر داد و همچنين اعلام کرد که از اظهارات سيدمحمد ناظم الشريعه سرمربي تيم ملي فوتسال ناراحت است. جاويد گفته بود بيشترين گل را زده است اما طبق صحبت‌هاي ناظم الشريعه ديده نشده است.

ناظم الشريعه در اين ارتباط به خبرنگار مهر، گفت: خود آدم ها تصميم مي گيرند که چه برداشتي از صحبتها داشته باشند. من هميشه سعي کرده ام بهترين و صحيح ترين کار را انجام بدهم. به همه احترام مي گذارم و دوست ندارم پشت سر بازيکنم حرف بزنم.

وي ادامه داد: اگر کسي به من اعتقاد نداشته باشد، نمي توانم او را وادار کنم به من معتقد شود. به هر حال هر فردي خودش تصميم مي گيرد که چطور برخورد و از صحبتهاي ديگران برداشت کند. بيش از اين نمي خواهم حرفي بزنم.

سرمربي تيم ملي فوتسال در ادامه صحبتهايش در خصوص برنامه هاي آماده سازي اين تيم، گفت: حضور در تورنمنت کويت که منتفي شد. ما هم اردوي آماده سازي تيم ملي را به احتمال زياد از اواخر فروردين ماه و با حضور بازيکنان جوان استارت مي زنيم و چند بازي تدارکاتي هم در طول سال ۹۷ پيش بيني کرده ايم.

ناظم الشريعه در خصوص انتخابش به عنوان برترين مربي سال تحت عنوان «Top ۱۰» گفت: وزارت ورزش با همکاري دانشگاه شهيد رجايي اين مراسم را براي انتخاب بهترين هاي چند رشته از جمله فوتبال و فوتسال برگزار کردند و لطفشان هم شامل حال من شد. اينکه کارهاي آدم ديده مي شود، مههم است ولي مهمتر از آن اين است که فوتسال ديده مي شود و به قول معروف «پرچمش هميشه بالاست». هر اتفاق خوبي که مي افتد به نفع فوتسال است.
 
تعداد بازديد:201 آخرين تغييرات:96/12/19
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر