جمعه 2 اسفند 1398 - 27 جمادي الثاني 1441 - 21 فوريه 2020
صفحه اصلي/كودك و نوجوان

طراحی پوستر جدید «فیلشاه» با حال و هوای فانتزی

طراحي پوستر جديد «فيلشاه» با حال و هواي فانتزي

 

با شروع هفته دوم اکران نوروزي، پوستر جديد انيميشن سينمايي «فيلشاه» با طرحي از محمد روح الامين رونمايي شد.

به گزارش خبرگزاري مهر، «فيلشاه» که تازه ترين محصول سازندگان انيميشن «شاهزاده روم» است پس از حضور در بخش مسابقه سوداي سيمرغ سي و ششمين جشنواره ملي فيلم فجر از چهارشنبه ۲۳ اسفندماه به سرگروهي سينما آزادي روي پرده رفته و با آغاز تعطيلات نوروزي با استقبال خانواده ها در سينماهاي سراسر کشور روبرو شده است.

«فيلشاه» به عنوان تنها نماينده سينماي کودک و انيميشن است که در سبد اکران نوروزي ۹۷ جاي گرفته و با شعار «عيدي سينماي ايران به کودکان ايراني» به نمايش درآمده است.

اين اثر به کارگرداني هادي محمديان و تهيه کنندگي حامد جعفري، انيميشني ۸۰ دقيقه اي است که با مشارکت بيش از ۲۲۰ نفر از جوانان و سينماگران کشورمان طي نزديک به ۲ سال در گروه «هنر پويا» به توليد رسيده است.

داستان «فيلشاه» در جنگلي در آفريقا رقم مي‌خورد. رئيس گله فيل‌ها صاحب فرزندي مي ‌شود که همه انتظار دارند جانشين رئيس گله باشد، اما برخلاف تصور همه «شادفيل» بسيار دست و پا چلفتي است و هيکل گنده‌اش هميشه سبب تخريب و خرابکاري مي ‌شود ...

عوامل انيميشن سينمايي «فيلشاه» عبارتند از کارگردان: هادي محمديان، تهيه کننده: حامد جعفري، جانشين تهيه: محمدجواد جنتي، مدير توليد: مهدي پاکدل، تدوين: حسن ايوبي، مدير دوبلاژ: سعيد شيخ زاده، موسيقي و تنظيم: ستار اورکي، نويسندگان: محمدباقر مفيدي کيا، محمدعلي رمضان پور، هادي محمديان، صداگذاري و ميکس: حسين مهدوي، دستيار تهيه و مدير ارشد بازاريابي و فروش: هادي اسماعيلي، مشاور تبليغات: سيدعلي طباطبايي نژاد، مشاور رسانه اي و مدير روابط عمومي: هادي فيروزمندي، مدير رسانه هاي مجازي: وحيد محرابيان، تهيه شده در گروه «هنرپويا»
 
تعداد بازديد:380 آخرين تغييرات:97/01/05
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر