سه شنبه 23 مهر 1398 - 16 صفر 1441 - 15 اكتبر 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

عملکرد ناامید کننده مهاجمی که قرار بود الماس سیاه پرسپولیس شود!

منشا به خودش مي‌آيد؟

عملکرد نااميد کننده مهاجمي که قرار بود الماس سياه پرسپوليس شود!

 

عملکرد نااميد کننده گادوين منشا مهاجم نيجريه‌اي پرسپوليس باعث شده است تا هواداران اين تيم ديگر حساب زيادي روي اين بازيکن باز نکنند و نيمکت نشيني وي براي تماشاگران عادي شود.

به گزارش خبرنگار مهر، تيم فوتبال پرسپوليس در رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا هم نتوانست به پيروزي برسد تا انتقادات از کم اثر بودن خط حمله پرسپوليس براي به آتش کشيدن دروازه حريفان بار ديگر سر باز کند. پيشکسوتان پرسپوليس انتقادات فراواني به سيستم محتاطانه برانکو ايوانکوويچ در ديدارهاي اخير اين تيم دارند. از جمله حسين کلاني که گفته است: «ترس برانکو از باختن باعث شده تا آنها محتاطانه بازي کنند. اين سيستم به درد پرسپوليس نمي خورد و دلزدگي به وجود مي آورد.»

پرسپوليس آخرين پيروزي اش در ليگ برتر را در هفته بيست و چهارم مقابل استقلال خوزستان به دست آورد و پس از آن دو باخت متوالي مقابل استقلال تهران و سايپا کسب کرد. اين تيم در بازي با الوصل امارات در هفته چهارم ليگ قهرمانان آسيا هم به برد اقتصادي يک بر صفر رسيد و سپس در هفته پنجم مقابل نسف قارشي ازبکستان به تساوي بدون گل دست پيدا کرد تا با توجه به پيروزي هاي خود در دور رفت به مرحله بعدي برسد.

ضعف پرسپوليس در امر گلزني و روي آوردن کادرفني سرخپوشان به استفاده از دو هافبک دفاعي با ضعف مهاجم گران قيمتش بي ربط نيست! گادوين منشا که از او به عنوان بمب نقل و انتقالاتي فصل نام برده مي شد با قراردادي نسبتا گران قيمت به پرسپوليس آمد اما حاصل تلاشش در ۲۲ ديداري که براي پرسپوليس تا به اينجاي کار فيکس بوده است تنها ۴ گل بوده است.

مهاجم نيجريه اي پرسپوليس آخرين گل خود را در دقيقه ۱۰ بازي با پيکان در هفته بيست و يکم به ثمر رساند. مهاجمي که قرار بود رقيب جدي براي مهدي طارمي باشد به هيچ وجه نتوانسته است جاي او را پر کند.

عملکردي که پيرمرد کروات پرسپوليس هم متوجه افتش شد تا او تقريبا از هفته بيست و دوم تبديل به مهره تعويضي تيمش شود. منشا آنقدر ضعيف بود که در دربي هشتاد و ششم جايي در ترکيب اصلي پرسپوليس نداشت. حساس ترين بازي فصل پرسپوليسي ها که هوادارانش انتظار داشتند مهاجم نيجريه اي بتواند نشان دهد با خروج مهدي طارمي مشکل گلزني گريبان اين تيم نمي شود. 

برانکو ايوانکوويچ هم در هفته هاي اخير بارها به انتقادات خبرنگاران نسبت به عملکرد گادوين منشا پاسخ داده است. وي بعد از بازي با سايپا گفته بود:«مي توانم درک کنم اعتماد به نفسش را از دست داده است. البته انتظارات ما از منشا زياد بود ... وظيفه منشا است که به فرم خودش برگردد و وظيفه دارد انتظاراتي که مي رود را برآورده کند.»

گادوين منشا در آخرين بازي پرسپوليس در رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا هم نيمکت نشين شد تا برانکو ايوانکوويچ مجبور به استفاده از بازيکنان جانشين شود. اگر عملکرد موفقيت آميز علي عليپور نبود پرسپوليس حالا به راحتي بر صدر جدول رقابت هاي ليگ برتر تکيه نزده بود و مي توانست با مشکلات فراواني روبرو شود. تيمي که قرار بود با حضور الماس سياه خود، خط حمله طوفاني داشته باشد اما منشا تنها توانسته است ۴ گل از ۴۲ گل زده تيمش را به ثمر برساند.

 
 
تعداد بازديد:277 آخرين تغييرات:97/01/15
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر