یکشنبه 26 خرداد 1398 - 12 شوال 1440 - 16 ژوئن 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس از هفته آینده/ مسلمان تایید شد!

عضو هيات مديره پرسپوليس به مهر خبر داد؛

تمديد قرارداد بازيکنان پرسپوليس از هفته آينده/ مسلمان تاييد شد!

 

عضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس با تاکيد بر اينکه تمديد قرارداد بازيکنان تيم فوتبال اين باشگاه از هفته آينده انجام مي شود، گفت: در فهرست سرمربي نام «مسلمان» هم هست.

محمدرضا حاجي بيگي در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص آخرين وضعيت محروميت اين باشگاه از سوي کميته انضباطي فدراسيون بين المللي فوتبال از حضور در پنجره نقل و انتقالاتي تابستاني گفت: مذاکرات خوبي را در اين زمينه انجام داده ايم. اجحاف هايي در حق پرسپوليس صورت گرفته که باعث شد با چنين محروميتي روبرو شويم. حالا هم از طريق مراجع حقوقي پيگير ماجرا هستيم تا اين مشکل حل شود.

عضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس درباره اينکه آيا از دستگاه ديپلماسي کشور نيز براي لغو اين محروميت کمک گرفته شده است اظهار داشت: هم از راه حقوقي که مربوط به باشگاه است اين موضوع را پيگير شديم و هم اينکه راهکارهاي حقوقي ديگر را از طريق دستگاه ديپلماسي پيگير هستيم تا نتيجه لازم را بگيريم. به هيچ وجه نسبت به بخشش محروميت از سوي فيفا نااميد نيستم و معتقدم اين مشکل حل مي شود.

وي در ادامه با اشاره به تمديد قرارداد بازيکنان پرسپوليس تصريح کرد:  آقاي برانکو ايوانکوويچ به عنوان سرمربي اسامي تمام بازيکنان فعلي را براي فصل آينده به باشگاه اعلام کرده اند تا قراردادهايشان تمديد شود. ما هم موظف هستيم تا زمينه را براي حفظ آنها فراهم کنيم. اين موضوع نيز به طور قطع از هفته آينده استارت جدي مي خورد تا با کساني که قراردادشان به اتمام مي رسد وارد مذاکره شويم.

حاجي بيگي درباره شايعه عدم تمايل تمديد قرارداد محسن مسلمان توسط سرمربي تيم گفت: همانطور که خودتان مي گوييد مي خواهند حاشيه سازي کنند. مسلمان در ليست آقاي برانکو هست و ما هم او را مي خواهيم. کاري به حاشيه هايي که مي سازند نداريم.  

وي در دفاع از عملکرد مديران باشگاه پرسپوليس تصريح کرد: تمام تلاش خود را به کار گرفتيم تا نابساماني هاي گذشته را سروسامان دهيم. فکر مي کنم موفق هم بوديم و توانستيم به خواسته هايمان برسيم. مشکلات بسيار زيادي را پشت سر گذاشتيم. تصميممان هم مشخص بود که در برخي مسائل نيازمند شفاف سازي هستيم و روي اين موضوع هم اصرار داشتيم. بسياري از مشکلات را حل کرديم.

عضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که هواداران از اين تيم انتظار قهرماني در آسيا دارند اظهار داشت: همبستگي در تيم بسيار بالاست. کاملا اين موضوع را مي توان ديد و حس کرد که تمام بازيکنان به فکر هستند تا بتوانيم روياي هواداران را محقق کنيم.

حاجي بيگي در پايان راجع به پرداختي هاي باشگاه پرسپوليس به بازيکنان گفت: به جرات مي توانم بگويم يکي از منظم ترين باشگاهها در پرداخت پول به بازيکنان بوده ايم. همين روند هم ادامه خواهد داشت تا بازي هايمان به اتمام برسد. کمتر باشگاهي را در ليگ برتر ايران پيدا مي کنيد که همچون باشگاه پرسپوليس توانسته باشد درصد زيادي از تعهدات خود را پرداخت کرده باشد.

 
 
تعداد بازديد:246 آخرين تغييرات:97/01/18
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر