سه شنبه 4 ارديبهشت 1397 - 8 شعبان 1439 - 24 آپريل 2018
صفحه اصلي/ايران و جهان

تاکيد رئيس جمهور بر تحولات اقتصادي در سال 87

رئيس جمهور با اشاره به پيام نوروزي مقام معظم رهبري مبني بر سال 87؛ سال جهش هاي بزرگ به سمت قله هاي افتخار، بر ضرورت تسريع و سامان در انجام کارهاي بزرگ از جمله تحولات اقتصادي، اصلاح ساختار ها ، به روز شدن کارها و فعاليت ها و برنامه کاهش هزينه هاي دستگاه هاي اجرايي و نيز انجام منظم سفرهاي استاني تاکيد کرد.

 

واحد مرکزي خبر : آقاي احمدي نژاد در نخستين جلسه هيئت دولت در سال جديد با تبريک مجدد آغاز سال نو به ملت ايران، گفت : بحمدالله آغاز سال نو بسيار زيبا و پرنشاط بود و مردم عزيز با شادي و اميد سفرهاي نوروزي خود را آغاز کردند.

رئيس جمهور با بيان اينکه همه دستگاه هاي مسئول موظفند تمهيداتي بينديشند تا مردم در سفرها دچار حادثه نشوند، تصريح کرد: سفرهاي نوروزي ضمن همراه داشتن ابعاد گسترده فرهنگي، اقتصادي، اجتماعي و سياسي با برکت، منجر به توزيع ثروت و عشق به سرزمين خواهد شد.

آقاي احمدي نژاد با بيان اينکه در حوزه سياست خارجي با حفظ استقلال کشور بايد فعاليت ها و گسترش مناسبات با ساير کشورها تداوم يابد، تاکيد کرد: همه دستگاه ها بايد در اين سال با همت ، جديّت و پشتکار نسبت به پيشبرد امور اقدام کنند.

همچنين در ادامه اين جلسه وزير آموزش و پرورش گزارشي از دلايل وقوع حادثه تصادف خودرو حامل کاروان راهيان نور فرهنگيان به دولت ارائه کرد.

اعضاي هيئت دولت هم با ابراز تاسف از وقوع اين حادثه دلخراش با خانواده هاي قربانيان اين حادثه ابراز همدردي کردند.

در ادامه جلسه هيئت دولت مبلغ دو هزار و سيصد ميليارد ريال اعتبار براي جبران خسارت خشکسالي و سرما اختصاص يافت.

ايجاد شهرستان رستم در تابعيت استان فارس نيز از ديگر مصوبات اين جلسه بود که به تصويب هيئت وزيران رسيد.

تعداد بازديد:643 آخرين تغييرات:87/01/08
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر