شنبه 27 بهمن 1397 - 11 جمادي الثاني 1440 - 16 فوريه 2019
صفحه اصلي/قرآن

اولویت های برنامه ای مؤسسه کشوری مهد قرآن در سال ۱۳۹۷

مدير مؤسسه کشوري مهد قرآن شرح داد؛

اولويت هاي برنامه اي مؤسسه کشوري مهد قرآن در سال ۱۳۹۷

 

چاوشي گفت:حرکت رو به جلو و هدفمند در امر آموزش جامع قرآن، تشکيل کلاس‌هاي حفظ ويژه ، اخذ آزمون هاي جزء و دوره‌اي، اقدامات براي ثبت قانوني و.. از جمله اولويت هاي موسسه مهدقرآن در سال جديد است.

به گزارش خبرگزاري مهر، سيد محمود چاوشي، مدير مؤسسه کشوري مهد قرآن ضمن تبريک سال نو و تقارن آن با ايام مبارک و نوراني ماه رجب از نوروز به عنوان نماد نوآوري ، طراوت و نشاط ياد کرد.

وي در تشريح اولويت هاي برنامه اي سال ۱۳۹۷ اين مؤسسه خطاب به مديران مهد قرآن دفاتر استانها و کانون‌هاي شعب شهرستانهاي سراسر کشور گفت: حرکت رو به جلو و هدفمند در امر آموزش جامع قرآن، تشکيل کلاس‌هاي حفظ ويژه ، اخذ آزمون هاي جزء و دوره‌اي، اقدامات براي ثبت قانوني و استقلال شعب در امور مالي ، پشتيباني، تبعيت از اساسنامه و دستورالعمل هاي دفتر مرکزي از جمله مواردي است که در  سال جديد بايد مورد توجه قرار بگيرد.

چاوشي هم افزايي، تلاش و تعامل مديران براي برگزاري مرحله استاني و کشوري دهمين دوره آزمون سراسري حفظ کل قرآن همراه با ترجمه و تدبر «ترنم وحي» ويژه حافظان قرآن از سراسر کشور را تراز و شاخص فعاليت هاي مديران، اساتيد، مربيان و خادمان اين مؤسسه براي معرفي نخبگان قرآني (حافظان کل) به جامعه دانست و اظهار اميدواري کرد: عليرغم مشکلات فراوان بودجه اي و مالي ان شاء الله سالي با نشاط و پر خير و برکت در رشد و شکوفايي حافظان قرآن باشيم .

مدير مؤسسه کشوري مهد قرآن در ادامه با اشاره به عدم بودجه دولتي و ديگر منابع مالي، حمايت مالي خيران را براي ترويج و توسعه فرهنگ قرآني جامعه و تحقق اوامر رهبر فرزانه انقلاب براي تربيت10 ميليون حافظ قرآن را ضروري دانست و توضيح داد : با توجه به گستردگي مخاطبان (حافظان قرآن) عضو مؤسسه کشوري مهد قرآن در ۲۳ استان و ۱۵۰شهرستان کشور مديران مهد قرآن دفاتر استانها و کانون شعب شهرستانها با انجام برنامه‌ريزي‌هاي کوتاه و بلند مدت ، اجراي ايده هاي نوين ، توجه به اولويت برنامه هاي آموزشي تعامل با مراکز فرهنگي و قرآني استان و شهرستان مربوطه را در دستور کار خود قرار دهند
 
تعداد بازديد:184 آخرين تغييرات:97/01/20
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر