دوشنبه 23 تير 1399 - 21 ذي القعده 1441 - 13 ژولاي 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

اسماعیل‌پور: همه چیز در فوتسال خاموش است/ شالیکاری‌ام تفننی بود

گفتگوي مهر با ملي پوش فوتسال؛

اسماعيل‌پور: همه چيز در فوتسال خاموش است/ شاليکاري‌ام تفنني بود

 

بازيکن تيم ملي فوتسال ايران مي‌گويد بعد از تعطيلي ليگ برتر، فوتسال ايران «آف» مي‌شود و تکليف باشگاه‌ها مشخص نيست. وي به انتشار تصويرش در زمين کشاورزي واکنش نشان داد.

احمد اسماعيل پور در گفتگو با خبرنگار مهر، به شرايطش بعد از اتمام ليگ برتر فوتسال و قهرماني با تيم ملي در جام ملتهاي آسيا پرداخت و تاکيد کرد که فعلا منتظر تعيين وضعيت باشگاه ها براي فصل آينده است. اين بازيکن به تصوير منتشر شده اش هنگام شاليکاري در شاليزار هم واکنش نشان داد و از صحبت درباره اتفاقات بعد از جام ملتها خودداري کرد.

مشروح اين گفتگو در ذيل مي آيد:

* خبرگزاري مهر - آقاي اسماعيل پور! در حال حاضر و بعد از بازگشت از جام ملتهاي آسيا به چه کاري مشغول هستيد؟

- احمد اسماعيل پور: طبق معمول بعد از ليگ، هميشه مسابقات چند ماه تعطيل مي شود تا مجددا مسابقات از سر گرفته شود. من هم مثل بقيه بازيکنان مدتي را استراحت و سپس تمرينات انفرادي را آغاز کردم تا وضعيت تيم ها مشخص شود.

* شما چند سال در تيم گيتي پسند حضور داشتيد. آيا سال آينده هم در اين تيم بازي مي کنيد؟

- قراردادم با گيتي پسند تمام شده و بازيکن آزاد هستم. بايد ديد تکليف گيتي پسند چه مي شود. شنيده ام که اين تيم در ليگ بعد حضور دارد و براي قهرماني بسته مي شود. اول بايد تکليف سرمربي مشخص شود. در شرايط فعلي همه چيز در فوتسال «OFF» است و فقط بحث گيتي پسند نيست. تازه گيتي پسند نسبت به بقيه باشگاه ها حرفه اي تر است و زودتر کارش را شروع مي کند.

* چند روز پيش تصويري از شما در حال شاليکاري منتشر شد.

- فکر نمي کردم اين تصوير تا اين حد بازتاب داشته باشد. براي تفنن و کمک به زمين کشاورزي پدرم رفته بودم. الان هم دوره کاشت است. واقعا کشاورزي شغل سختي است.

* آيا بعد از قهرماني در جام ملتهاي آسيا پاداش خود را دريافت کرديد؟

- قول داده بودند مبلغ 22 ميليون تومان قبل از عيد به عنوان پاداش بدهند. آقاي تاج اين قول را داده بود ولي هنوز که پولي پرداخت نشده است. نه تنها پاداش قهرماني در آسيا، بلکه سکه هاي عنوان سومي در جهان را هم به ما نداده اند.

* مگر به تيم ملي قول سکه هم داده بودند؟

- شنيده ام همانند مسابقات آسيايي که به عنوان دارها سکه مي دهند، براي سکوهاي جهاني هم سکه مي دهند ولي مثل اينکه خبري نيست. متاسفانه فوتسال هيچ موقع ديده نشده است. اين مسائل انگيزه بازيکنان را کم مي کند.

* بعد از جام ملت هاي آسيا، مطالبي را در اينستاگرام منتشر کرديد که بوي دلخوري و خداحافظي از تيم ملي مي داد. علت اين موضوع چه بود؟

- بهتر است در اين مورد صحبت نکنم.

 
 
تعداد بازديد:449 آخرين تغييرات:97/01/22
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر