چهارشنبه 1 اسفند 1397 - 15 جمادي الثاني 1440 - 20 فوريه 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

کفاشیان:چون مسئول آسیا هستم باید همه مسابقات بانوان را تماشا کنم!

دارم تمرين مي‌کنم براي تايلند؛

کفاشيان:چون مسئول آسيا هستم بايد همه مسابقات بانوان را تماشا کنم!

 

 نايب رئيس فدراسيون فوتبال و رئيس کميته فوتسال آسيا گفت: چون مسئول فوتسال آسيا هستم بايد مسابقات بانوان را در تهران نگاه کنم تا براي بازي‌هاي تايلند آماده شوم!

به گزارش خبرنگار مهر، دومين ديدار تدارکاتي  تيم ملي فوتسال بانوان ايران و اوکراين درحالي عصر امروز سه شنبه در سالن هندبال برگزار شد که برخلاف ديدار اول اجازه ورود تماشاگران زن به سالن را ندادند. 

ابتدا اعلام شد که کادر فني تيم ملي فوتسال خواسته است که تماشاگران به سال نيايند اما اين موضوع تکذيب و مشخص شد که بازهم حراست خواسته است که اجازه ورود تماشاگران داده نشود. خبرنگاراني هم که براي پوشش اين رويداد راهي سالن هندبال شده بودند اجازه بردن گوشي داخل سالن را نداشتند. 

مسئولان حراست به خبرنگاران تاکيد کردند اگر مي خواهند وارد سالن شوند بايد گوشي تلفن همراه خود را تحويل دهند. اقدامي که با مخالفت خبرنگاران مواجه شد و آنها پوشش اين بازي را تحريم کردند. 

زماني که خبرنگاران پشت در سالن بودند علي کفاشيان رئيس کميته فوتسال ايران و عضو ايراني کميته فوتسال آسيا قصد ورود به سالن را داشت که با اعتراض خبرنگاران مواجه شد. 

کفاشيان در پاسخ به اعتراض خبرنگاران گفت: خب گوشي هايتان را تحويل بدهيد و وارد سالن شويد!

وي در واکنش به اين اظهار نظر خبرنگاران که ورود آقايان ممنوع است و شما هم نبايد داخل سالن شويد گفت: من چون مسئول فوتسال آسيا هستم و بايد بروم تايلند همه مسابقات را از نزديک ببينم گفتند بيايم که تمرين کنم و تمرين کنم که چطور همه را نگاه کنم!

علي کفاشيان در مورد اينکه چرا حراست وزارت ورزش اجازه حضور تماشاگران و خبرنگاران در سالن را نمي دهد گفت: خب خبرنگاران موبايل هايشان را تحويل بدهند! ممکن است روسري يکي از خانم ها بيفتد و دردسرساز شود. 

به گزارش خبرنگار مهر، علي کفاشيان پس از پاسخگويي به سوالات خبرنگاران وارد سالن شد تا مسابقه ايران و اوکراين را تماشا کند اما به پس از ورد به سالن و اينکه ديد بازيکنان اوکراين بدون حجاب بازي مي کنند، سالن مسابقه را ترک کرد!

تعداد بازديد:163 آخرين تغييرات:97/01/29
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر