شنبه 27 بهمن 1397 - 11 جمادي الثاني 1440 - 16 فوريه 2019
صفحه اصلي/كودك و نوجوان

همکاری شرکت فروشگاه زنجیره‌ای رفاه و یونیسف برای حمایت از کودکان

طبق قراردادي رسمي صورت گرفت؛

همکاري شرکت فروشگاه زنجيره‌اي رفاه و يونيسف براي حمايت از کودکان

فرشيد گلزاده کرماني

طي مراسمي با حضور نماينده يونيسف در ايران تفاهم‌نامه همکاري بين شرکت فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي رفاه و سازمان بين‌المللي يونيسف در راستاي حمايت از کودکان آسيب‌ديده و در معرض آسيب به امضا رسيد.

به گزارش بازرگاني خبرگزاري مهر، فرشيد گلزاده کرماني در مراسم «عقد تفاهم‌نامه همکاري بين فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي رفاه و صندوق کودکان ملل متحد (يونيسف) در راستاي حمايت از کودکان آسيب‌ديده و در معرض آسيب» گفت: اين تفاهم‌نامه بين مجموعه شرکت فروشگاه‌ زنجيره‌اي رفاه و يکي از بزرگترين و معتبرترين سازمان‌هاي بين‌المللي دنيا منعقد مي‌شود.

مديرعامل فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي رفاه افزود: هدف ما از اين قرارداد ارتقاء سبک زندگي مردم و فراهم کردن زندگي بهتر براي مردم است.

وي اظهار کرد: بنابراين در اين مسير عقد تفاهم‌نامه‌هاي همکاري با يونيسف اين فرصت را به ما مي‌دهد که از تجارب طولاني مدت و بين‌المللي ارزشمند يونيسف در جهت تحقق اين ماموريت استفاده کنيم و علاوه بر اين اعتبار يونيسف اين امکان را به ما مي‌دهد که اين اعتماد را به مشتريان منتقل کنيم.

در ادامه اين مراسم ويل پارکس با بيان اينکه يونيسف بيش از ۷ دهه با مردم و دولت ايران سابقه همکاري دارد، گفت: سال گذشته آغاز همکاري مجدد را با بخش خصوصي جشن گرفتيم.

نماينده يونيسف در ايران اظهار کرد: احساسات مردم ايران و مصمم بودن آنها براي کمک به همنوع اين امکان را به ما مي‌دهد، تا از امکانات بي‌شماري که در کشور ايران وجود دارد، براي کمک به کودکان اين کشور استفاده کنيم.

وي افزود: همچنين توان بالقوه‌اي که فروشگاه رفاه دارد باعث مي‌شود تا همکاري بين فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي رفاه و يونيسف شکل بگيرد و بتواند زندگي کودکان ايران را از جهات مختلف مانند بهداشت، آموزش و رفاه اجتماعي تغيير داد.

پارکس با بيان اينکه اين برنامه همکاري يونيسف با فروشگاه رفاه يک برنامه ۳ ساله است، گفت: يونيسف در ۱۹۲ کشور در جهان فعاليت دارد و با بخش‌هاي خصوصي مختلفي در کشورهاي مختلف جهان در ارتباط است.

براساس اين گزارش در ماموريت شرکت رفاه ارتقاء سطح زندگي مردم ايران از لحاظ سلامت، آگاهي آموزش و تغذيه به ويژه کودکان محروم و آسيب‌ديده هدف‌گذاري شده است.

تعداد بازديد:179 آخرين تغييرات:97/02/19
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر