یکشنبه 4 فروردين 1398 - 17 رجب 1440 - 24 مارس 2019
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

حماس: تلاش های تشکیلات خودگردان برای عوامفریبی شکست خورده است

حماس: تلاش هاي تشکيلات خودگردان براي عوامفريبي شکست خورده است

سامي ابوزهري

سخنگوي حماس تاکيد کرد که تحرکات روز افزون عليه مجازات هاي اعمال شده از سوي تشکيلات خودگردان فلسطين عليه نوارغزه گامي در مسير صحيح و نشانه شکست تلاش هاي تشکيلات خودگردان براي عوامفريبي است.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از مرکز اطلاع رساني فلسطين، سامي ابوزهري سخنگوي جنبش حماس در يادداشتي در شبکه اجتماعي «توئيتر» تصريح کرد که تحرکات روز افزون عليه مجازات هاي اعمال شده از سوي تشکيلات خودگردان فلسطين عليه نوارغزه گامي در مسير صحيح و نشانه شکست تلاش هاي تشکيلات خودگردان براي عوامفريبي است. هدف از اين تحرکات پايان دادن به رفتار غيراخلاقي و به دور از اصول ملي تشکيلات خودگردان است.

محمود عباس رئيس تشکيلات خودگردان فلسطين در تاريخ ۱۹ مارس گذشته تهديد به اتخاذ مجموعه اي از مجازات هاي مالي و حقوقي عليه نوارغزه کرده بود. پس از اين تهديدات وي، پرداخت حقوق کارمندان تشکيلات خودگردان فلسطين از ماه مارس به تاخير افتاد و در نهايت پس از کسر ۵۰ درصد از آنها بقيه حقوق کارمندان در ماه مي پرداخت شد.

عباس قبل از اين نيز در ماه آوريل سال ۲۰۱۷ به بهانه تلاش براي وادار کردن جنبش حماس به تحويل مديريت باريکه غزه به دولت وفاق ملي مجازات هايي را عليه اين منطقه اعمال کرد که از جمله آنها مي توان به کاهش ۳۰ درصدي حقوق کارمندان و توقف پرداخت هزينه هاي برق نوارغزه اشاره کرد.

تعداد بازديد:131 آخرين تغييرات:97/03/21
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر