یکشنبه 4 فروردين 1398 - 17 رجب 1440 - 24 مارس 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

احتمال اعمال خاموشی در سیستان و بلوچستان

احتمال اعمال خاموشي در سيستان و بلوچستان

قطع برق در نوار غزه‎

زاهدان - مديرعامل شرکت توزيع برق سيستان و بلوچستان گفت: در صورت رعايت نکردن مصرف برق به خصوص از سوي ادارات دولتي اداره برق مجبور به اعمال خاموشي در استان مي شود.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از روابط عمومي شرکت توزيع برق سيستان و بلوچستان، غلامعلي رخشاني مهر با اشاره به افزايش ۳۱ درصدي مشترکين شرکت برق از سال ۹۰ تا ۹۶ گفت: ميانگين مصرف برق در ساعات پيک مصرف در سال گذشته يک هزار و ۴۷۰ مگابايت بود که امسال و در دو روز پيش به يک هزار و ۴۹۰ مگابايت افزايش يافت.

وي با اشاره به لزوم صرفه جويي در مصرف برق، افزود: ۲۰ درصد مصرف برق در تابستان توسط دستگاه هاي دولتي استان سيستان و بلوچستان در ساعات ۱۳ الي ۱۵ انجام مي شود.

وي ساعات پيک مصرف را ۱۳ الي ۱۵ ظهر و ۱۸ الي ۲۲ شب ذکر کرد و گفت: مردم و ادارات بايد در مصرف برق در اين ساعات کنترل بيشتري داشته باشند.

مديرعامل شرکت توزيع برق سيستان و بلوچستان گفت: مصرف برق مردم در تابستان تنها ۵ درصد رشد دارد اما ميزان مصرف دستگاه هاي دولتي ۱۷.۴ درصد در اين مدت افزايش يافته است.

وي بيان کرد: دستگاه هاي دولتي بر اساس تصويب هيات وزيران بايد ۱۰ درصد ميزان برق مصرفي خود نسبت به سال گذشته را کاهش دهند.

تعداد بازديد:157 آخرين تغييرات:97/03/23
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر