دوشنبه 29 بهمن 1397 - 13 جمادي الثاني 1440 - 18 فوريه 2019
صفحه اصلي/اخبار فناوري


 
 


 


 


 
خروجي RSS

اجرای طرح‌های شبکه ملی اطلاعات با رعایت اصول پدافند غیرعامل

وزير ارتباطات مطرح کرد؛

اجراي طرح‌هاي شبکه ملي اطلاعات با رعايت اصول پدافند غيرعامل

وزير ارتباطات گفت: شرکت ارتباطات زيرساخت که متولي هسته شبکه ملي اطلاعات است، بايد با رعايت اصول پدافند غيرعامل طرح هاي مرتبط را اجرايي کند.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از شرکت ارتباطات زيرساخت، محمدجواد آذري جهرمي، در جلسه کنترل پروژه شرکت ارتباطات زيرساخت تاکيد کرد: خدمات جديد شرکت ارتباطات زيرساخت به مشتريان، با هدف بهرمندي بيشتر مردم در اولويت قرار گيرد.

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به اقدامات موثر شرکت ارتباطات زيرساخت براي معرفي و ارائه خدمات جديد ارتباطي گفت: اصلاح رويه ها در شرکت ارتباطات زيرساخت، مدل توسعه اي اين شرکت را به سمت اقتصادي بودن پيش مي برد.

وي با اشاره اقدامات جديد شرکت ارتباطات زيرساخت در طراحي و پيشنهاد خدمات نوين زيرساختي از جمله «صدور مجوز استفاده از فيبر تاريک» و «خدمات اتصال فيزيکي (Cross connection) » و همچنين کاهش قيمت برخي خدمات  نظير «خدمات هم مکاني»، بر استفاده اين خدمات از سوي اپراتورها به منظور توسعه بازار ICT و تسهيل و تسريع خدمت رساني به مردم و کسب وکارها تاکيد کرد.

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از مسئولان شرکت ارتباطات زيرساخت خواست خدمات خود را فعال نگه داشته و کيفيت شبکه را ارتقاء دهند و گفت: مسير حرکتي و نقشه راه مشخص است و شرکت ارتباطات زيرساخت که متولي هسته شبکه ملي اطلاعات است، بايد با رعايت اصول پدافند غيرعامل طرح هاي خود را اجرايي کند.

به گفته جهرمي، نظام کنترل پروژه کمک مي کند که پروژه هاي شرکت ارتباطات زيرساخت سريع تر عملياتي شود و اين پروژه ها با همراهي کارشناسان سريع تر به نتيجه مي رسد.

وي بر تسريع و توجيه اقتصادي پروژه هاي در دست اجراي شرکت ارتباطات زيرساخت تاکيد کرد و افزود: اجرا و بهرمندي از اين پروژه هابايد به گونه‌اي باشد که مشتريان براي کسب سود اقتصادي بيشتر به جاي شبکه سازي، به سمت استفاده از شبکه زيرساخت ترغيب شوند و در نهايت شاهد رونق کسب و کارهاي حوزه ICT در کشور و خدمات رساني بهتر به مردم باشيم .

تعداد بازديد:121 آخرين تغييرات:97/04/19
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر