شنبه 29 تير 1398 - 17 ذي القعده 1440 - 20 ژولاي 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

کاروان خادمان رضوی وارد سیستان و بلوچستان می شود

مسئول دبيرخانه کانون‌هاي مساجد سيستان و بلوچستان:

کاروان خادمان رضوي وارد سيستان و بلوچستان مي شود

زاهدان - مسئول دبيرخانه کانون‌هاي فرهنگي مساجد سيستان و بلوچستان گفت:همزمان با دهه کرامت، کاروان خادمان امام رضا (ع ) در تاريخ ۲۴ تيرماه وارد شهر زاهدان مي شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مهدي پودينه ظهر امروز در نشست خبري با اصحاب رسانه اظهار داشت: مراسم استقبال از خادمان حرم رضوي ساعت ۱۷ و ۳۰ دقيقه روز ۲۴ تير ماه سال جاري در مسجد حضرت معصومه (ص) شهر زاهدان برگزار مي شود.

وي با اشاره به اينکه خادمان حرم رضوي به مدت ۵ روز در سيستان و بلوچستان حضور دارند، افزود: در دهه کرامت ۱۲۷عنوان برنامه در سطح مساجد استان اجرا مي شود.

مسئول دبيرخانه کانون‌هاي فرهنگي مساجد سيستان و بلوچستان با اشاره به اجراي طرح «نذر شادي» در اين ايام گفت: اين طرح با مشارکت نهادهاي مردمي و اصناف و بازاريان از طريق ارائه خدمات رايگان به مردم اجرا مي شود.

وي همچنين به آغاز اجراي اوقات فراغت در مساجد سيستان و بلوچستان اشاره کرد و افزود: در تابستان امسال ۷۰۸ پايگاه در شهرهاي مختلف استان ميزبان کودکان و نوجوانان هستند.

حجت الاسلام پودينه تصريح کرد: در اين کانون ها ويژه برنامه هاي مختلفي در رشته هاي ورزشي، نقاشي، اقتصاد مقاومتي، خياطي و کامپيوتر اجرا مي شود.

وي با بيان اينکه در سال گذشته ۳۰ هزار کودک و نوجوان از اقدامات اين نهاد بهره مند شدند، خاطر نشان کرد: هم اکنون فراخوان کانون هاي فرهنگي هنري مساجد داده شده و در مرحله ثبت نام از متقاضيان قرار داريم.

تعداد بازديد:194 آخرين تغييرات:97/04/20
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر