دوشنبه 29 بهمن 1397 - 13 جمادي الثاني 1440 - 18 فوريه 2019
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

باید از همه ابزارهای اطلاع رسانی برای انعکاس خدمات نظام بهره گرفت

رئيس مرکز اطلاع رساني وزارت کشور:

بايد از همه ابزارهاي اطلاع رساني براي انعکاس خدمات نظام بهره گرفت

شجاعي کياسري گفت: در مقابله با جنگ تبليغاتي_ رواني امروز دشمن بايد از تمامي ابزارها و ظرفيت هاي اطلاع رساني براي انعکاس خدمات دولت و نظام بهره برد.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از  پايگاه اطلاع رساني وزارت کشور؛ سيد رمضان شجاعي کياسري امروز در جلسه شوراي هماهنگي روابط عمومي دستگاه هاي اجرايي استان خراسان رضوي گفت: در شرايط کنوني ما در جنگ رسانه اي و اقتصادي قرار داريم و آمريکا تمام قدرت رسانه اي، مالي و اقتصادي خود را عليه جمهوري اسلامي ايران به کار گرفته است.

وي با اشاره به اينکه جمهوري اسلامي از ابتداي انقلاب تاکنون خدمات گسترده اي انجام داده است، افزود: در اين ميان دولت تدبير و اميد از سال 92 که کشور را با مسائل و چالش هاي جدي تحويل گرفت تا امروز توانسته عملکرد بسيار قابل قبولي از خود ارائه دهد و کارهاي بزرگي را به انجام برساند اما همه اين تلاش ها و خدمات بر زمين مانده و انعکاس و اطلاع رساني مناسبي از آن به مردم انجام نگرفته است. اين درحالي است که دشمن هجمه گسترده اي عليه اين نظام و کشور آغاز کرده است.

شجاعي کياسري افزود: براي انعکاس عملکرد دولت، توانمندي ها و اقدامات صورت گرفته بايد از ظرفيت رسانه هاي مختلف ديداري و شنيداري بهره گرفت.

وي با اشاره به ظرفيت هاي جديد در حوزه اطلاع رساني چون دنياي الکترونيک، فضاي مجازي و شبکه هاي اجتماعي و غيره گفت: امروز بخش زيادي از اطلاع رساني هاي درست و غلط و شايعات عليه دولت و نظام از اين طريق در جامعه توزيع مي شود که بايد ما نيز در مقابل حضوري موثر و قدرتمند در اين حوزه ها داشته باشيم .

وي ادامه داد : هم اکنون دشمن با تمام قوا در مقابل ما به ميدان آمده و ما نمي توانيم بي تفاوت، بي نظر و بدون برنامه از کنار آن عبور کنيم.

رئيس مرکز اطلاع رساني و امور بين الملل وزارت کشور تاکيد کرد: بايد براي مقابله با دشمن و اقدامات گسترده اش، عملکرد بسيار سريع ، به موقع و موثري داشته باشيم که اين راهبرد نظام است و بايد برنامه اي در کوتاه مدت ، ميان مدت و بلندمدت براي آن داشته باشيم.

شجاعي کياسري افزود : در کنار برنامه ريزي مناسب و همه جانبه، بيش از همه نيازمند حفظ و ارتقا انسجام ملي هستيم.

وي خاطرنشان کرد : همه بايد بدانيم که در يک کشتي نشسته ايم و در اين ميان عده اي نمي توانند به صرف موافق نبودن با دولت بر طبل اختلاف هاي گروهي، سياسي، جناحي و حزبي بکوبند و خود را طرفداران و حامي نظام بدانند.

شجاعي کياسري ادامه داد: امروز تنها دارويي که مي تواند در اين هجمه دشمن، درمان مشکلات کشور و جامعه باشد انسجام، اتحاد و اتفاق ملي است. امروز زمان پيگيري مطالبات حزبي و جناحي نيست .

وي با اشاره به دستور صريح رهبر معظم انقلاب مبني بر تشکيل جلسات سران سه قوه و اقدام همه جانبه براي پيگيري و حل مسائل جامعه و مردم افزود : تسري اين موضوع به دستگاه ها، بخش هاي مختلف، افراد و گروه هاي سياسي و سطح جامعه، وظيفه همگان بويژه حوزه هاي رسانه اي و نيازمند کار رسانه اي قوي از سوي روابط عمومي ها و بخش هاي رسانه اي است.

شجاعي کياسري اشاره کرد: چرا بايد در يک استان طي سال 4 هزار پروژه عمراني و اقتصادي بهره برداري شود اما اطلاع رساني مناسب و مطلوبي از اين پروژه ها ، آثار آن بر جامعه و بخش هاي مختلف صورت نگيرد و مردم از خدمات دولت بي اطلاع باشند.

تعداد بازديد:128 آخرين تغييرات:97/04/20
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر