شنبه 29 تير 1398 - 17 ذي القعده 1440 - 20 ژولاي 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

می‌دانستم کار بسیار سختی دارم/ در یکضرب رکوردم را ارتقا دادم

نايب قهرمان وزنه‌برداري جوانان جهان:

مي‌دانستم کار بسيار سختي دارم/ در يکضرب رکوردم را ارتقا دادم

دارنده مدال نقره وزنه‌برداري جوانان جهان گفت: باتوجه به آناليز حريفان و رکوردهاي آنها، مي‌دانستم کار راحتي در رقابتهاي جهاني ندارم.

به گزارش خبرگزاري مهر، حسين سلطاني بعد از کسب مدال نقره مسابقات وزنه‌برداري قهرماني جوانان جهان در ازبکستان گفت: خدا را شاکرم توانستم جواب زحمات همه را داده و به عنوان دومي جهان برسم. عملکرد خوبي داشتم و حتي در يکضرب، يک کيلو از رکوردم بيشتر زدم.

وي ادامه داد: از وقتي که استارت ليست اعلام شد، مشخص بود رقابت نزديک و سختي را در پيش خواهم داشت، اما تمام تلاشم را کردم تا وزنه هايي که مربيانم گرفته بودند را بزنم که از شش حرکت، پنج حرکت را به طور صحيح انجام دادم.

سلطاني ادامه داد: باتوجه به بررسي که از ادوار قبل و رکوردهاي مسابقات داشتم، مي دانستم کارم راحت نيست. به همين دليل، از ماه ها قبل تلاش ويژه اي داشتم که امروز اين نتيجه حاصل شد.

اين وزنه بردار جوان زنجاني درباره برنامه اش براي آينده با توجه به اين موفقيت، اظهار داشت: قطعا مانند تمامي ورزشکاران، آرزويم رسيدن به مدال المپيک است که اميدوارم در آينده به آن برسم و براي کشورم افتخارآفرين باشم.

نايب قهرمان دسته ۷۷ کيلوگرم جوانان جهان گفت: بي ترديد تصميم مربيان کادر فني در وزنه گيري و هدايت روحي و فني آنها نقش ويژه اي در موفقيت من داشت که بايد از زحمات بي دريغ آنها تشکر ويژه داشته باشم.

تعداد بازديد:186 آخرين تغييرات:97/04/20
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر