شنبه 29 تير 1398 - 17 ذي القعده 1440 - 20 ژولاي 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

نهایی شدن ترکیب کمانداران اعزامی به جاکارتا بعد ازجام جهانی آلمان

نهايي شدن ترکيب کمانداران اعزامي به جاکارتا بعد ازجام جهاني آلمان

بعد از مرحله چهارم رقابت‎هاي تيروکمان جام جهاني که با حضور کمانداران کامپوند ايران برگزار مي‎شود، ترکيب تيم ملي اعزامي به بازي‎هاي آسيايي نهايي خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مرحله چهارم و آخر رقابت هاي تيروکمان جام جهاني از ۲۴ تيرماه به ميزباني آلمان و در شهر برلين آغاز مي شود و به مدت يک هفته ادامه خواهد داشت. کمانداران ايران درحالي در اين رقابت ها شرکت خواهند داشت که از مجموع سه مرحله گذشته اين رقابت ها، در جام جهاني چين و آمريکا (مرحله اول و سوم) شرکت نداشتند و تنها به مرحله دوم اين رقابت ها در ترکيه اعزام شدند. 

البته تنها اعضاي تيم ملي تيروکمان در بخش کامپوند همراه با زهرا نعمتي که تنها کماندار ريکرو ايران در بازي هاي آسيايي به حساب مي آيد، به رقابت هاي جام جهاني آلمان اعزام مي شوند اما آنچه اهميت دارد اين است که بر اساس نتايج به دست آمده در آلمان و با  لحاظ کردن عملکردي که کمانداران در رقابت هاي اخير کاپ آسيا داشتند، ترکيب تيم ايران براي بازي هاي آسيايي نهايي خواهد شد. 

اسماعيل عبادي، مجيد قيدي، امير کاظم‌پور و نيما محبوبي همراه با فرشته قرباني، راحله فارسي، پريسا براتچي، کيسا بايبوردي و مينو عابدي کمانداران کامپوند ايران در جام جهاني آلمان هستند. قرار است بعد از اين رقابت ها و با توجه به نتايج به دست آمده و همچنين محاسبه عملکرد کمانداران در چين تايپه، يک نفر از ترکيب بانوان کنار گذاشته شود تا اينگونه ترکيب تيم اعزامي به جاکارتا نهايي شود.

تيم ملي تيروکمان ايران با ۱۳ کماندار شامل ۴ نفر در هر يک از بخش هاي کامپوند مردان و بانوان و ريکرو مردان همراه با يک نفر در بخش ريکرو بانوان در بازي هاي آسيايي شرکت مي کند. 

تيم ملي تيروکمان ايران در رقابت هاي اخير کاپ آسيا که در چين تايپه برگزار شد به سه مدال نقره و يک مدال برنز دست يافت.

تعداد بازديد:154 آخرين تغييرات:97/04/20
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر