شنبه 29 تير 1398 - 17 ذي القعده 1440 - 20 ژولاي 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

واکنش رئیس فدراسیون والیبال به جلسه با سعید معروف و جدایی خوش‌خبر

در گفتگو با مهر عنوان شد؛

واکنش رئيس فدراسيون واليبال به جلسه با سعيد معروف و جدايي خوش‌خبر

رئيس فدراسيون واليبال با بيان اينکه جدايي امير خوش‌خبر سرپرست تيم ملي واليبال صحت ندارد، به خبر جلسه‌اش با سعيد معروف کاپيتان تيم ملي واکنش نشان داد.

رئيس فدراسيون واليبال در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره جلسه روز گذشته خود با سعيد معروف بود، گفت: جلسه اي با معروف نداشتم. چه ربطي دارد که بخواهم با معروف جلسه اي برگزار کنم.

او همچنين درباره شايعات مبني بر اختلافات با خوش خبر و جدا شدن او از تيم ملي نيز گفت: اين خبر نيز کاملا کذب است.

در هفته هاي گذشته اخباري مبني بر اختلاف فدراسيون واليبال با افروزي (پزشک تيم ملي) منتشر شد و ضيايي راجع به اين موضوع گفت: هيچ اختلافي وجود ندارد، افروزي به عنوان فيزيوتراپ کنار تيم ملي بود و او اجازه و اختيار دارد هر زمان و در هر مقطعي که مي خواهد خداحافظي کند اما اختلافي وجود نداشته است. تا به امروز نيز افروزي مکتوب به من چيزي را اعلام نکرده است.

او در ادامه افزود: لازم است که بگويم هيچ اختلافي بين فدراسيون واليبال و افروزي وجود نداشته است. افروزي آنقدر آدم منضبطي است که اگر بخواهد انصراف بدهد اين را به صورت مکتوب اعلام مي کند که حتي اين اتفاق نيفتاده است.

رئيس فدراسيون واليبال درباره انتشار ليست تيم ملي نيز پيش از موعد مقرر گفت: سرمربي تيم ملي، کادر خود را مشخص مي کند و فدراسيون در آن دخالتي ندارد. درباره انتشار ليست تيم ملي نيز بايد بگويم  اين موضوع را پيگيري کرده و برخورد جدي با عامل انتشارش خواهيم کرد. در اين باره يک بداخلاقي صورت گرفته و در حقيقت خيانت در امانت شده است.

او در ادامه  درباره حواشي به وجود آمده درباره سيد عباسي نيز گفت: درباره انتخاب سيدعباسي نيز اگر سرمربي تيم ملي بخواهد با او تماس مي گيرد و به او درباره حضورش سوال مي کند. شما براي پاسخ به اين سوال بايد با خود سيدعباسي تماس بگيريد که آيا از او دعوت شده است، يا خير. از طرفي ديگر سيدعباسي آنقدر منضبط و اخلاق مدار است که اگر به او بگوييم به عنوان سرباز در کنار تيم ملي حاضر باشد خواهد آمد اما جامعه اين را برنمي تابد.

ضيايي در ادامه گفت: در رسانه ها بداخلاقي مي کنند، با اين کارها نه اهالي رسانه و نه فدراسيون به جايي نخواهند رسيد. البته اين را نيز بگويم که اين کارها هيچ تاثيري به حال واليبال ندارد چرا که کاروان کار خود را انجام مي دهد. يک تعدادي شيطنت مي کنند و مثلا بازي را آغاز مي کنند در حالي که صد تا از اين اتفاق ها رخ دهد تيم ملي کار خودش را خواهد کرد.

وي در ادامه گفت: افراد تيم ملي بصير هستند که در دوران استراحت خود در حال آماده سازي براي حضور در مسابقات هستند. آنها حتي تعطيلات عيد خود را به انجام کارهاي فيزيوتراپي پرداختند، اين قبيل کارها هيچ تاثيري بر روي تيم ملي ندارد، اين افراد به زعم خودشان فکر مي کنند مي توانند خللي در کار ايجاد کنند در حالي که زحمت بداخلاقي براي آنها است و تيم صحيح و سالم به همراه کادر فني و بازيکنان روال خودشان را طي مي کنند آنها زحمات خود را بيشتر مي کنند.

تعداد بازديد:193 آخرين تغييرات:97/04/20
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر