چهارشنبه 1 اسفند 1397 - 15 جمادي الثاني 1440 - 20 فوريه 2019
صفحه اصلي/اخبار فناوري

۸ میلیون فالوئر حساب رسمی توئیتر کاهش یافت

در پي پاکسازي کاربران تقلبي؛

۸ ميليون فالوئر حساب رسمي توئيتر کاهش يافت

پس از اجراي اقدام پاکسازي حساب هاي کاربري قفل شده در توئيتر، از تعداد فالوئرهاي حساب رسمي توئيتر ۸ ميليون حساب کاربري پاک شد.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از ديلي ميل، در پي اقدام توئيتر براي پاکسازي اين شبکه اجتماعي از حساب هاي کاربري تقلبي،  تعدادي از کاربران پرطرفدار آن با کاهش تعداد فالوئر روبرو شدند.

دونالد ترامپ (رييس جمهور آمريکا)، الون ماسک (مدير عامل شرکت تسلا)، جک دورسي (مدير ارشد اجرايي توئيتر) و عده اي از هنرپيشگان از جمله کاربراني بودند که با کاهش چند هزار نفري فالوئرهايشان روبرو شدند.

توئيتر روز چهارشنبه اعلام کرد فالوئرهايي باحساب هاي کاربري قفل را پاکسازي مي کند.

اين آخرين تلاش توئيتر براي پاکسازي حساب هاي کاربري تقلبي و ربات ها از اين شبکه اجتماعي است. اوايل هفته گذشته دورسي در يک توئيت نوشت: اين هفته ما حساب هاي کاربري قفل شده که (تغييرات مشکوکي در رفتار اين حساب کاربري مشاهده شود) را از فهرست فالوئرهاي پروفايل کاربران در سراسر جهان پاک مي کنيم. به همين دليل تعداد فالوئرهاي بسياري از پروفايل ها کاهش مي يابد.

او در توئيتي ديگر اعلام کرد در نتيجه اين اقدام ۲۰۰ هزار فالوئر از دست داده است. طبق اطلاعات شرکت Socialbakers تاکنون حساب کاربري رسمي توئيتر بيشترين تعداد فالوئر را از دست داده است. به طوريکه حدود ۸ ميليون حساب کاربري در بخش فالوئرهاي آن پاک شده است.

اين در حالي است که باراک اوباما رييس جمهور سابق آمريکا نيز بيش از ۲ ميليون فالوئر از دست داده است. از تعداد فالوئرهاي حساب کاربري دونالد ترامپ نيز ۳۰۰ هزار مورد کاسته شده است.

توئيتر پاکسازي حساب هاي کاربري قفل شده را اقدامي براي احياي اعتماد کاربران به اين شبکه اجتماعي اعلام کرد.

تعداد بازديد:112 آخرين تغييرات:97/04/23
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر