یکشنبه 26 خرداد 1398 - 12 شوال 1440 - 16 ژوئن 2019
صفحه اصلي/كودك و نوجوان

ماهنامه «شبنم» اولین ماهنامه قرآنی کودکان منتشر شد

از سوي معاونت قرآن و عترت؛

ماهنامه «شبنم» اولين ماهنامه قرآني کودکان منتشر شد

ماهنامه قرآني ادبي هنري «شبنم» ويژه کودکان از سوي معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي چاپ و منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ماهنامه قرآني ادبي هنري شبنم ويژه کودکان از سوي معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي چاپ و منتشر شد.

اين ماهنامه طي تفاهم‌نامه‌اي بين معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و خانه کتاب  منتشر شده است.در پيش شماره اين ماهنامه که ارديبهشت ۹۷ چاپ شده است با پيامي از رهبر امام خميني آغاز وبه شعر و داستان  و معرفي نرم افزارهاي قرآني و انيميشن قرآني پرداخته است. شماره اول اين نشريه نيز در خرداد ماه ۹۷ به چاپ رسيده است.که در آن سرفصل ها به همراه مسابقه نقاشي و عکاسي قرآني براي کودکان به چشم ميخورد.

اين ماهنامه با رنگ آميزي و گرافيک و تصويري سازي چشم نواز همراه با تلفيق ادبيات کودکانه و هنرمندانه  قصد دارد گامي در راه سلامت و جذب  کودکان و نونهالان به سمت قرآن بردارد.

بنا بر اين گزارش جلسه امضاي تفاهم‌نامه انتشار اين مجله با حضور عبدالهادي فقهي‌زاده، معاون قرآن و عترت وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي و نيکنام حسين‌پور رئيس مؤسسه خانه کتاب برگزار و مقرر شد مجله کودک شبنم با بهره گيري از کادر نويسندگي خوب و اساتيد با تجربه به چاپ برسد.

صاحب امتياز اين ماهنامه قرآني، ادبي، هنري مؤسسه خانه کتاب، مدير مسئول آن عبدالهادي فقهي‌زاده، سردبير هاجرخاتون قدمي جويباري و ناظرين محتوايي حجت‌الاسلام محمدعلي خسروي و سيد فخرالدين اسماعيلي هستند.

تعداد بازديد:158 آخرين تغييرات:97/05/11
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر